Satılık Tekneler

Numarine, Yenilenmiş 102 RPH Süperyatını Teslim Etti
23.06.2015 Numarine, Yenilenmiş 102 RPH Süperyatını Teslim Etti
Numarine yaptığı açıklamada, firmanın amiral gemisi olarak bilinen 102 RPH süperyatının 2015 model yenilenmiş yüzü ile teslim edildiğini duyurdu. 2014 yılının Haziran ayında imalatına başlanılan 102 RPH süperyat, serisinin altıncısı olarak sahibine ulaşmış oldu.

Numarine-102-rph

Sahibine teslimatı yapılan 102 RPH süperyatında, sahibinin arzuları ve istekleri doğrultusunda bir dizi evrimsel denilebilecek değişiklik yapılarak, daha zengin bir görünüme kavuşturuldu. Numarine Satış Ve Pazarlama Direktörü Antonio Caviglia, 102 RPH süperyatında yapılan yüz yenileme çalışmalarını şöyle yorumladı; “102 RPH’da sadece yüz yenileme olarak tanımlanabilecek estetik gelişmeler, yeni pencere çizgileri, harika panoramik hardtop ve 60 metre kare büyüklüğündeki flybridge olarak tanımlamak, süperyatın kalbindeki değişimlerini görmezden gelmek olacaktır. Mürettebat kamaraları ve makine dairesi yeniden konumlandırıldı. Mürettebata ayrılan alan büyütüldü ve süperyatın performansı geliştirildi. En önemlisi ise, ses izolasyonu tekniği ve malzemeleri kullanarak, gürültü ve titreşimi inanılmaz derecelerde düşük seviyeye indirdik.” 

Numarine-102-rph-1

Numarine 2007 yılında pazarı şaşırtarak lanse ettiği ilk 102 süperyatını, takip eden yıllarda üzerine beş adet daha süperyatı sipariş üreterek sahiplerine teslim etmişti. Serinin altıncısı olan 102 RPH süperyatının tüm gövde yüzeyleri, yeniden tasarlanarak dış görünümü yenilendi. Bunun sonucunda da içeriye çok daha fazla gün ışığı alınabiliyor. 

Numarine-102-rph-2

Buna ek olarak büyük bir değişiklik ise, mürettebat kamaraları ile makine dairesi yerleşimde yer değiştirdi. Sonucunda da, mürettebat kamaraları süperyatın merkezinde daha büyük olarak yer alırken, makine dairesi arka bölüme alınarak daha sessiz bir deniz keyfi elde edildi. 102 RPH süperyatının mimarisi Umberto Tagliavini’ye ve dış tasarımı ise Design Studio Spadolini’ye ait. Numarine’nin uzun süredir birlikte çalıştığı dünyaca ünlü Türk tasarımcı Can Yalman ise, 102 RPH süperyatının iç dekorasyonunu üstlendi. Çarpıcı özellikleri ile 102 RPH süperyatı, harika şekilde tasarlanmış ve yine eşsiz yüksek performansa sahip bir yat olarak karşımızda. Etkileyici ve işlevsel çizgileri gövde üzerinde bir üçüncü boyut daha da oluşturuyor. Bu da yenilenmiş 102 RPH süperyatına gerçekten benzersiz bir dinamizm kazandırıyor. 

102 RPH hızlı olduğu kadar da çevik. Heybetli gövdesine rağmen en zor deniz koşullarda, bir oyuncağa kumanda eder gibi kullanması kolay. 30 knot hıza çıkmak üzere tasarlanan 102 RPH, seyir anında yakıt verimliğini de hesap ederek deniz keyfinin yaşanmasını sağlıyor.
 
http://www.numarine.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.