Satılık Tekneler

Numarine, Yeni Bayilikleri Duyurdu
29.01.2016 Numarine, Yeni Bayilikleri Duyurdu
Dünyanın farklı bölgelerinde yeni bayilikler açıklanırken, Numarine, Türkiye’de de satış ve pazarlama çalışmalarına Karina Yacht Sales ile devam edeceğini duyurdu. 

Türkiye’nin dünyaca ünlü ve en önemli motoryat üreticilerinden biri olan Numarine, yaptığı açıklamada Akdeniz, Türkiye, Kuzey ve Güney Amerika, Rusya ve Asya-Pasifik bölgesi de dahil olmak üzere, dünya genelinde birçok yeni bayiliklerin atandığını duyurdu. 

numarine-yacht

Türk tersanesi geçen Eylül ayında üretimine başladığı son motoryatı 105HT ve geçen yaz üretimine başladığı 102RPH modelinin imalatı devam ederken, yeni bağlantıların oluşturulması için uzun görüşme süreçlerini tamamladı. 

Tersaneden yapılan açıklamada, yeni bayiliklerin oluşturulması konusunda; “Numarine son altı ay süresinde yeni 60fly, 70fly ve 105HT modellerini oluşturmanın yanı sıra, yeni bayi ağını genişletmek için uzun çalışmalar yaptık.” dedi.

Belirlenen yeni uluslararası bayiliklerin pazardaki güçlü konumları sayesinde, Numarine gelecekte adından daha çok söz ettireceğe benziyor. Bundan sonra Mallorca’da faaliyetlerini sürdüren, İspanya’daki ortağı Living by Carlos olacak. İtalya ve İsviçre pazarında ise, işbirliğini Yachts & Trade ile sürdürecek. Yeni dönemde Malta, Fas ve Tunus pazarlarında Numarine temsilciliğini,Malta’dan BHP Group yapacak. Mısır pazarında ise, Kızıldeniz’deki Hurgada kentinde çalışmalarını sürdüren Planet Navis gerçekleştirecek. 

numarine-yacht-2

Kuzey, Orta ve Güney Amerika’da yeni yapılanmaya gidildi. Yeni bayiliklerin oluşturulması çalışmalarında, Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Orta ve Güney Amerika’da unutulmadı. Tersane yeniden bu bölgede güçlü çalışmalar yapmak için özellikle Doğu sahillerinde etkin olmak amacıyla, Maryland’dan Grande Yachts alt bayi olarak görev yapacak. 

Moskova’da çalışmalarını yürüten Burevestnik Group, bundan sonra Numarine’in Rusya, Bağımsız Devletler Topluluğu ve Karadağ temsilciliklerini üstlenecek. Numarine’den yapılan duyuruda yeni oluşum hakkında, Burevestnik CEO’su Andrey Boyko; “Numarine ile işbirliği içinde olmaktan dolayı çok mutluyuz. Portföyümüzde daha rekabetçi fiyatlara sahip, yüksek kaliteli ve talep doğrultusunda şekillendirilebilecek süper motoryatlar ile, müşterilerimize çağdaş tasarımlı ve denizde mükemmel sonuçlar verecek yat sunmaktan mutluyuz.” diyor. 

numarine-yacht-3

Asya Pasifik pazarları konusunda ise yapılan açıklamada, Hong Kong firması olan Asian Marine çalışma alanına Tayland ve Filipinleri de ekliyor. Q7 Marine ise, güney yarımkürede Avustralya ve Yeni Zelanda’da yepyeni 60HT modelinin satışına odaklanacak. 

Numarine tersanesinden yapılan açıklamada, Türkiye pazarında mevcudiyetini güçlendirmek amacıyla Karina ile çalışmaya başladıklarını ifade etti.

www.numarine.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.