Satılık Tekneler

Numarine Rekora Koşuyor
15.11.2016 Numarine Rekora Koşuyor Numarine, 2016 Fort Lauderdale International Boat Show’da yaptığı satışlar ile rekora koşarak, adından bir kez daha övgü ile bahsettirmeye devam ediyor. Faaliyetlerini İstanbul’da sürdüren, 55 feet ile 105 feet arası ebatlarda yüksek performanslı motoryat üreticisi Türk tersane Numarine, yeni modeli Numarine 24XP'nin 2. gövdesini ve Numarine 60FLY modelinin 7. gövdesinin satıldığını büyük heyecan ile duyurdu.

Numarine 24XP

2016 yılının Mayıs ayında lanse edildikten sadece altı ay içinde, Numarine 24XP'nin ikinci gövdesi de satıldı. Yeni motoryatı bir Rus müşterinin aldığı belirtildi. Satış, Numarine’in Rus distribütörü Burevestnik Group tarafından gerçekleştirildi. Satışı yapılan Numarine 24XP'nin, 2018 yılı içinde teslim edilmesi taahhüt ediliyor.

Numarine 24XP serisi, 40XP ve halen ilk gövdesi üretimde olan 32XP modeli ile toplam üç modelden oluşuyor. Yeni seri, Numarine’in dünyanın yeni trendine uygun olarak keşif özellikleri, markanın özünü oluşturan, detayları, radikal görünümü, benzersiz performansı, taviz vermeyen lüksü ile dikkatleri üzerine topladı. 

Numarine 60FLY

Numarine ile birlikte uzun yıllardır başarılı çalışmalar yapan ünlü tasarımcı Can Yalman, bir kez daha etkileyici çizgileri ve dikkatleri üzerinde toplayan yaratıcı tasarımı ile, adından söz ettirmeyi başardı.

Numarine, Amerika’nın en önemli yat fuarlarından birisi olan 2016 Fort Lauderdale International Boat Show’un ilk gününde, Numarine 60FLY modelinin 7. gövdesinin satıldığını büyük bir heyecan ile duyurdu. Numarine 60FLY modeli lanse edilmesinden sonraki sadece bir yıl içinde, büyük bir talep ile karşılaştı ve dünyanın farklı yerlerinden bu güne kadar yedi adet sipariş toplamayı başardı. Son gövde de, Amerika Birleşik Devletlerinden bir müşteriye satıldı. Numarine USA ile birlikte ABD ve Kanada distribütörü, bölgenin endüstri lideri Bradford Marine ile satış vesatış sonrası servis hizmetlerini veriyorlar.

Numarine 60FLY.

18,4 metre uzunluğundaki ve 5,15 metre genişliğindeki Numarine 60FLY Türk tersanenin üretim hattındaki diğer aile üyeleri ile benzer kaslı gövdeye sahip, sportif görünümü ile de hem sahibine büyük alanlar sunuyor hem de heyecanın en üst seviyede yaşanmasını sağlıyor. Geniş açık alanlar ve bol güneş ışığı dolu mekanlar, Numarine’in geleneksel ve karakteristik yerleşimin bir yansıması.

Numarine 60FLY..

Numarine 60FLY'da, kendisini kanıtlamış performanslı iki adet Volvo Penta IPS 950 motor kullanılıyor. Maksimum 35 knot hıza erişebilen yatın seyir hızı ise 28 knot. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.