Satılık Tekneler

Numarine Kuzey Amerika’ya Açılıyor
17.10.2014 Numarine Kuzey Amerika’ya Açılıyor
Lüks performans motoryat üreticisi Numarine, Kuzey Amerika piyasasına açılacağını Numarine International olarak duyurdu. Numarine Kuzey Amerika adı altında çalışacak olan şirket, Atlantik ve Pasifik sahilleri ile Meksika Körfezi- Karayipler şeklinde 3 dağıtım noktası olarak, Numarine sahiplerine geniş servis ağı hizmeti sunacak.

Numarine 78
 
Ömer Malaz tarafından kurulan performanslı motoryat üreticisi Numarine 35.000 m² büyüklüğünde İstanbul’daki tersanesinde en küçüğü 55’ ve en büyüğü 130’ olan tekneler üretmektedir.

Ömer Malaz
 
Numarine International, uluslararası satış, pazarlama ve dünya çapında bayi ağı genişletmek için Numarine tarafından kurulmuş özel bölümdür. Numarine International Genel Müdürü Ian Birdsall yaptığı açıklamada; ''Kuzey Amerika dünya çapında genişlememiz için çok önemli bir bileşen, bu nedenle bu bölgeyi pek çok firmanın temsilcisi olan brokerlar yoluyla çalışmak istemedik.

Teknelerimiz birçok gelişmiş yapım tekniklerine sahip, bu nedenle bizim sunduğumuz teklifteki önemli avantajları ilk elden kendi satıcılarımız ile bilgilendirmek bir mecburiyet. Bu nedenle de, bugünün dünyasında böyle bir zorlayıcı seçenek olarak, Numarine fabrikasında eğitim alan bağımsız duayenler ile çalışma kararı aldık. Kuzey Amerika ekibimiz küçük, ancak son derece yetkin, geniş ağında servis sağlayıcılarına erişime sahip. Böylece Numarine sahipleri servis veya tamir istediklerinde tekne nerede olursa olsun, tekneyi kimin sattığına bakılmaksızın hizmet alacaklar. Bu kadar basit.”

Numarine Kuzey Amerika’ya Açılıyor

Numarine Kuzey Amerika’ya Açılıyor

Parker Stair 
Numarine Kuzey Amerika denizcilik endüstrisinde yüksek kaliteli markalarda önemli başarılar elde etmiş büyük tecrübeye sahip Parker Stair’e teslim edildi. 

Numarine Kuzey Amerika 30 Ekim’de açılacak olan Ft. Lauderdale Boat Show’da 78 Flybridge modelini
sergileyecek.

 

http://www.numarine.com/


 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.