Satılık Tekneler

Numarine İkinci 24XP'sini Sattı
11.11.2016 Numarine İkinci 24XP'sini Sattı Numarine’in explorer tipi, 24XP motoryat serisinin ikinci gövdesi satıldı. Rus aracı firma Burevstnik Group tarafından gerçekleşen satışın ardından, motoryatın 2018’de sahibine teslim edileceği açıklandı. 

Numarine 24XP

Türk üretici Numarine’in ilk 24XP modelinin ilk gövdesini satmasından sadece altı ay sonra gerçekleştirdiği ikinci gövde satışı, bu ay Fort Lauderdale Uluslararası Yat Fuarı’nda açıklandı. 

Yarı deplasman GRP gövde ve üst yapısına sahip olan 24XP, Can Yalman tarafından tassarlandı. Üç kat güverteye sahip olan motoryat, 25,2 metre boy uzunluğuna sahip. Geniş bir güneş güvertesi olan motoryatın, güvertesinin ortasında bir kokteyl barı ve 5 metrelik servis botu taşıma alanı var.

Ana güvertesindeki geniş salonunda, U-şeklinde bir kanepe ve ayrılmış yemek bölümü tasarlanmış. Bu kısımda 8 misafir birlikte sosyalleşip yemek yiyebiliyor. Explorer tipi motoryatın alt güvetesine göz atacak olursak; master suit, VIP kamara, ikiz ve çift kişilik kamaralarla, 4 kişilik mürettebat kamaralarının ayrıldığı dikkat çekiyor. 

Çift 1200 beygirlik MAN makinelerle güçlendirilmiş olan 24XP’nin maksimum sürati 24 knot. Seyir sürati ise 18 knot. 

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.