Satılık Tekneler

Numarine 70 Flybridge
03.12.2014 Numarine 70 Flybridge
Numarine en son tanıtımını yaptığı, 70 Hardtop konusunda uluslararası alanda kazandığı muazzam başarı ve küresel anlamda basından gelen olumlu görüşler sonrasında, en son modeli Numarine 70 Flybridge’in tamamıyla yenilenmiş modelinin üretiminin tamamlandığını açıkladı.

Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi

Yeni 70 Flybridge beklendiği gibi her zaman büyük bir beğeni kazanan, orijinal çarpıcı ve çağdaş konseptine uygun çizgilere sahip, ilave olarakta; günümüz motoryatlarının sahip olduğu diri estetik değerleri de bünyesinde barındırıyor.

Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi

70 Flybridge’in üretim misyonunun ardında yatan “Tavizsiz Bir Dünya” tanımına başarıyla ulaşılmış. Bu benzersiz yatta geçirilecek zaman için gerek duyulacak olan her türlü ihtiyacın giderilmesi düşünülmüş.
İç içe geçen güvertedeki cam kullanımı sayesinde iç mekanlar mucizevi şekilde daha ferah ve  aydınlık olmuş. Radikal tasarım değişiklikleri sayesinde doğal aydınlığın içeriye alınması ile yat çevresi daha da bütünleşiyor.

Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi

Yatın kalbinde eğlence yer alıyor, salonun özellikleri fazlasıyla sosyal bir konfigürasyona sahip. Yarı açık bir mutfak/bar, ayrılmış bir yemek bölümü, lüks ve keyifli bir oturma grubu bölümü düzenlemesi yattaki konforu ve efektif kullanım kolaylığını bir arada sunuyor.

Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi

Yeni model yattaki konaklama ise üç eksiksiz konuk kamarasından oluşuyor. Çift kişilik kabinlerde yataklar ayrı konumlanmasına karşın birleştirilerek, çift kişilik yataklar elde edilebilmesi esnekliğine sahip.

Yatın burun bölümünde yer alan ana kamara ise, daha büyük yatlarda gördüğümüz bir hacme sahip. Bolca dolap, tuvalet masası, oturma grubu ve geniş banyonun yer aldığı bölümde duş da bulunuyor.

Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi

Yatın dış bölümlerinde ise kendinizi kesinlikle daha büyük bir teknede hissedeceksiniz. Bol miktardaki ön ve arka bölümdeki oturma - dinlenme alanları, konukların daha sosyal bir ortam içinde deniz keyfini sürmesini sağlayacak.

Yeni Numarine 70 Flybridge kayda değer bir üst güverteye sahip, şezlonglar, geniş oturma alanları, eksiksiz bir mutfakçık ve güneşlenme için yeterli miktarda alan sunulmasının yanı sıra, bir vinç ile tender veya jetski depolama alanı bulunuyor. 

Numarine 70 Flybridge – Tamamıyla Yenilendi

Bu son derece çevik ve atak motoryat, mürettebat olmadan da keyifle ve güvenle seyahat edilebilecek şekilde tasarlanmış. Bu yatın sahibi tüm detayları ile tam olarak yaşayacağı bir deniz sefası sonrasında daha çok takdir edecektir.
 
Teknik Özellikler:

Length overall inc. platform 70' 10" 21.60m
Length of hull 64' 10" 19.78m
Beam 17' 10" 5.45m
FL Draft inc. propellers 5' 3" 1.6m
Displacement light ship 79,366lbs 36 tonne
Displacement full load 92,594lbs 42 tonne
Fuel capacity 989 gal 4500L
Fresh water capacity 219 gal 1000L
Black water capacity 131 gal 600L
Engines Twin MAN 1000hp 2300 rpm
Gearbox ZF 500-1 IV
Maximum Speed up to 34 knots*
Cruising Speed up to 28 knots*
Cruising Range up to 425 nautical miles*
Generators 19Kw 230 Volt 50 Hz
9.5Kw 230 Volt 50 Hz
Engine option Twin MAN 1200hp 2300 rpm


Kaynak: http://www.numarine.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder