Satılık Tekneler

Numarine 60 Flybridge Kasım Ayında Sahnede
26.08.2015 Numarine 60 Flybridge Kasım Ayında Sahnede Numarine tamamen yepyeni bir tasarıma sahip yeni motor yatı Numarine 60 Flybridge'i Kasım Amerika’da tanıtacak. Türk motor yat üreticisi Numarine 05-09 Kasım tarihleri arasında Amerika’nın güneyindeki Fort Lauderdale Boat Show’da meraklıların beğenisine sunacak. Yeni Numarine 60 Flybridge üstündeki örtü ilk kez Amerika’da kalkacak.

Numarine-60-Flybridge

Numarine tersanesinde yeni seri Numarine 60 Flybridge teknesinden üç adedinin üretimi devam etmekte. 1 numaralı gövdeye sahip olan Numarine 60 Flybridge Ağustos ayının sonunda bitirilmesi planlanmakta. 18,4 metre tam boya sahip olan motor yatın genişliği ise 5,15 metre. Sportif görünümünün yanı sıra yat sahibine alışılmışın dışında büyük alanları yeni teknesinde de sunmaya devam ediyor. Geniş pencereleri iç mekanlara fazlasıyla gün ışını almakta, bu da Numarine’in geleneksel ve karakteristik bir özelliğinin Numarine 60 Flybridge’e yansıması olarak görebiliyoruz.

Numarine-60-Flybridge

Numarine 60 Flybridge tasarımında yine Can Yalman imzası bulunuyor. Numarine tasarımcısı Can Yalman yeni yatın konsepti, çizgileri ve iç dekorasyonunu gerçekleştirmiş. Gemi inşa mühendisi Umberto Tagliavini ve Gurit motor yatın mühendisliğini üstlenmişler.

Numarine 60 Flybridge motoryatında Numarine’in büyük tecrübe kazandığı imalat teknikleri yeni yata büyük avantajlar sağlamış. Kullanılan vakum infüzyon kompozit teknoloji ile hem hafif hem de çok dayanıklı bir gövde elde edilmiş. 

Numarine-60-Flybridge

Motor yatının maksimum hızı 35 knot, normal seyir hızı ise 28 knot. Hafifliğin bir başka kazanımı ise daha düşük kapasiteli motorların kullanılabilecek olması. Bu sayede yakıt tüketimi azalacak, bakım masrafları azalacak  ve tabii ki motorun fiyatı daha düşük olacağından motor yatında daha avantajlı bir satış fiyatı olacak. Standart çift Volvo IPS 950 motorlara sahip olan 60 flybridge modeline opsiyonel olarak çift Volvo IPS 1200 makinalarda sunulmakta.

Numarine-60-Flybridge

Konfor ve eğlence Numarine 60 Flybridge motor yatının iç mekanının dekorasyonunda temel ilkeler olarak benimsenmiş. Her üç konuk kamarası da kendi özel banyosuna sahip. Yat sahibinin yatın tüm genişliğini kullanan süitine ise özel bir özen gösterilmiş. Su seviyesindeki büyük pencereler nefes kesici güzellikte...YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder