Satılık Tekneler

Numarine 32XP İlk Gövde Denizde
24.01.2017 Numarine 32XP İlk Gövde Denizde Türk tersanesinin yeni XP keşif gemileri hattının ilk birimi olan Numarine, 32XP'nin inşasına, çelik gövde ve GRP üstyapılarının yerleştirilmesi ile devam ediyor. İlk Numarine 32’nin teslimi, Haziran 2017 olarak planlandı.

Numarine 32XP

Numarine
, 32,50 metre uzunluğunda, 8,00 metre genişliğinde ve 3 güverteli ilk Numarine 32XP Explorer’ın inşaatının İstanbul tersanesinde yoğun bir şekilde ilerlediğini duyurmaktan gurur duyuyor. Numarine 32XP Explorer, deneyimli eski bir Numarine sahibinin aradığı çok yönlü ve hacimli, büyüyen ailesi ile yapacağı uzun yolculuklarında kullanılmak için uyarlanmış yat olarak tanımlanıyor.

Planlama sürecine uygun olarak inşası devan eden yatın teknik sistemleri, motor dairesi montajı, kapsamlı ses yalıtım malzemeleri ve kabin tavan montajı ile, duvar ve zemin yapıları montajına da devam ediliyor.

Numarine 32XP.

Numarine 32XP'nin, sahibine Haziran ayının ilk günlerinde teslim edilmesini müteakiben, yat sahibi yaz aylarında yatın keyfini sürecek ve Eylül 2017’de ise prestijli Cannes Yachting Festival ve Monaco Yacht Show’da dünya prömiyeri gerçekleşecek. 

Tamamen yeni bir ürün olan Numarine 32XP, çelik gövdeli ve CTP üstyapısı ile tersanenin ve sahibinin kendine özgü düzenleri dikkate alınarak, Can Yalman tarafından tasarlanmış. Dikkat çeken bir nokta da, Numarine 32XP’nin 300 grostonun biraz altındaki ağırlığı ile, deplasman sınıfı kategorisinde olağanüstü büyüklükte hacimler sunması. Yatta yaklaşık 330 metrekare yaşam alanı bulunuyor.

Numarine 32XP..

Her türlü deniz koşulunda çok yünlü olma özelliği ile birlikte, çok verimli bir yat olan Numarine 32, gürültü ve titreşim izolasyonunda en son standartlara sahip olacak. 

Numarine, tüm ses ve titreşim kaynaklarını ortadan kaldırmak ve azaltmak için, uzun zamandır ortaklığı devam eden Silent Line’ın desteğiyle RINA “Comfort Class” sertifikası koşullarını aşarak, 32 metrelik yatta 50 metrelik süperyat standartlarını yakalayarak, dikkatleri üzerinde topluyor.

Numarine 32XP...

Diğer tüm Numarine yatlarında olduğu gibi, 32XP’nin iç mekanlarındaki yerleşim, kumaşlar ve malzemeler tamamıyla yat sahibinin arzusuna göre seçilmiş.

Yatın performansı ile ilgili olarak ise, Numarine’in uzun zamandır birlikte çalıştığı ünlü gemi inşa mühendisi Umberto Tagliavini ile çalışılmış. Maksimum 14 knot hıza çıkabilecek olan yatın seyir hızı 12 knot olacak ve 9 knot hızda 3.000 deniz mili menzile sahip olacak.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.