Satılık Tekneler

Numarine 105 HT
16.09.2016 Numarine 105 HT Kocaeli Gebze’de faaliyetlerini sürdüren Türk tersane Numarine Kurban Bayramı öncesinde iki yeni süperyatı denize indirdi. Numarine’den yapılan açıklamaya göre 105 HT serisi iki yeni süper yatın ilki Avrupalı bir müşteri için, diğer süperyat ise Uzakdoğu’daki bir müşteri için yola çıkacak. Numarine 105HT modeli zarif estetiği, ultra modern iç dekorasyonu ve en gelişmiş yüksek teknolojiyi bünyesinde birleştiriyor. Numarine ilk gövdeyi daha önce tamamlamıştı.

Numarine Satış Ve Pazarlama Direktörü Antonio Caviglia “Yeni 105HT tüm Numarine süperyatlarının niteliklerini bünyesinde vurgulayacak mümkün olduğunca olağanüstü bir spor yat. Yenilikçi dış tasarımı, verimli ve denize dayanıklı gövdesi, büyük dış yaşam alanları ile geniş iç mekanları ile çok sağlam bir tekne. Ağırlık – verimlilik ilkesi ile inşa edilen süperyatta elde edilen başarının ardındaki gerçek ise vakum infüzyon teknolojisi ile sağlanan eşsiz ses, titreşim izolasyonlarına rağmen en üst düzeydeki sağlamlık.” şeklinde açıklıyor. “Böylesine kısa zaman içerisinde Numarine’in iki adet süperyatı aynı zamanda denize indirmesi tersanenin bugüne kadar sağlamış olduğu büyük tecrübe ve bilgi birikiminin kanıtıdır.”Müşterilerinin istekleri doğrultusunda dekorasyon detayları şekillendirilen Numarine 105HT süperyatlarında seçilen en yüksek teknoloji malzemeler ile “birinci sınıf” yatlar olduğunun da göstergesi olacak. Numarine 105 HT etkileyici dış alanları misafirleri ağırlamak için oldukça geniş, ilaveten zarif açık hava alanları çok şık ve keyifli.Yeni 105 HT süperyatlarının iç dekorasyon özelleştirmelerini serinin ana kavram ve hatlarına bağlı kalarak, Numarine tasarımcısı Can Yalman ve gemi inşa mühendisliğini ise Umberto Tagliavini yapmış. Tasarım düşüncesinde çıkış noktası olan flybridge modeli akıllıca geliştirilerek sıra dışı bu hardtop modeli ortaya çıkartılmış. Sonucunda da yeni yapıda hepsi bol doğal ışık alan büyük bir iç salon ve yemek alanı, lüks mutfak ve konaklama kabinlerini geniş iç hacim duygusunu açığa çıkartıyor.Süperyatta konaklama için her birinin kendi bağımsız banyo ve tuvaleti bulunan üç geniş süit kamarası ile bir de burunda ferah yatın tüm genişliğini kullanan tuvalet masası, oturma ünitesi, büyük banyosu ve çift lavabosu bulunan master kamarası yer alıyor.Dünyanın her türlü denizinde seyir yapabilecek şekilde inşa edilen Numarine 105HT süperyatında iki adet 1.925 HP Caterpillar C32 motorlar bulunuyor. Maksimum hızının 30 knot ve normal seyir hızının ise 26 knot civarında olacağı açıklandı. 

Numarine tersanesi gelişmiş kompozit inşa ve vakum ile desteklenen infüzyon teknikleri kullanarak PVC köpük ve EL vinil Ester reçine kullanarak sağlam ve hafif gövde imalatında kendi sınıfının dünyanın en başarılı üreticileri arasında yer almaktadır.

www.numarine.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder