Satılık Tekneler

Numarine 105 HT - Satış Başarısı
02.09.2015 Numarine 105 HT - Satış Başarısı
İstanbul Gebze’de faaliyetlerini sürdüren, 55 feetten 130 feet uzunluğa kadar Türkiye’nin performanslı motoryat üreticisi Numarine, Numarine 105 HT modelinden iki tanesinin satışından duyduğu mutluluğu duyurdu.

Numarine-105-HT

Tersane, iki adet 105 HT motoryatın satış sözleşmesini bu hafta içinde imzaladı. Türk tersanesinin bu modeli zarif, estetik, ultra modern iç mekan tasarımları ve gelişmiş üstün teknolojiyi bünyesinde barındırıyor. Numarine tersanesinde halen 1 gövde numaralı modelin üretimi sona gelmekte.

Numarine satış ve Pazarlama Direktörü Antonio Caviglia, satışla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Yeni Numarine 105 HT, sıra dışı bir spor motoryat olacak. Numarine öznitelikleri, yenilikçi tasarımı, verimli ve denize dayanıklı gövdesi ile, büyük dış mekan yaşam alanları ile harika bir yat. Bu eşsiz özellikleri bir arada sunabilmek için kullandığımız vakum infüzyon teknolojisi sayesinde, daha verimli bir ağırlığa sahip gövde yapısı ile daha sessiz, vibrasyonu azaltılmış ve dalgalara dayanıklı bir motoryat üretebiliyoruz. Numarine 105 HT modelinden iki adet satışını yapmış olmamız, bizim bu üründe ne kadar büyük bir iş yaptığımızın kanıtıdır.” dedi.

Numarine-105-HT -1

İsteğe bağlı olarak şekillendirilen lüks detaylar ve tek tek seçilen en yüksek teknoloji malzemeleri kullanılan Numarine 105 HT motoryatında, yat sahibi ve konukları için “birinci sınıf” bir yaşam ortamı ile birlikte konukların eğlenmeleri için mükemmel bir dış yaşam konforu sunuluyor.

Numarine 105 HT'nin tasarımcısı yine Numarine tasarımcısı, dünyaca tanınmış Can Yalman. Can Yalman motoryatın konsept projesi, çizgileri ve iç tasarımını şekillendirmiş. Umberto Tagliavini ise, motoryatın gemi inşa mühendislik hizmetlerinden sorumlu olmuş.

Numarine-105-HT -2

Tasarımda anahtar öznitelikler, Numarine markası ile eşanlamlı hale gelen işlevsellik, konfor ve hız.
Motoryatta konaklama için, üç adet kendi banyo ve tuvaletleri içinde bulunan konuk kamarası ve yatın tüm genişliğini kullanan yat sahibi kamarası bulunuyor. Yat sahibi kamarasındaki muhteşem dekorasyonu, bir tuvalet masası, bir koltuk, büyük bir duş ve iki gözlü evyesi bulunan geniş bir banyo tamamlıyor.

Her türlü deniz koşulunda seyir yapabilmek üzere tasarlanan Numarine 105 HT modelinde, iki adet 1.925 HP gücündeki Caterpillar C32 motor bulunuyor. 105 HT 30 knot maksimum hıza ulaşabilirken, seyir hızı olarak 26 knot veriliyor.
 
www.numarine.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 

Hızı çok düşük,4000 hp motor var dizayn çok güzel ama sürat hayal kırıklığı

Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.