Satılık Tekneler

Numarine - 24XP
10.05.2016 Numarine - 24XP
Numarine tersanesi, geçtiğimiz yıl Eylül ayında yeni üretimine başlayacağını açıkladığı, 24XP model süperyatının ilk gövdesinin satıldığını duyurdu. Türkiye’nin dünyaca ünlü performanslı motoryat üreticisi olan Numarine, böylece yeni serisinde önemli bir başarıyı da yakalamış oldu. 

numarine-24-xp

Numarine’in yeni XP serisinde, XP24 haricinde ondan daha büyük olan 32XP ve 40XP modelleri de bulunmaktadır. Numarine de alışık olunan dış görünümde radikal değişim yapmış olmasına rağmen, yüksek performans ve lüksten taviz verilmemiş.

numarine-24-xp-2

Numarine'in uzun süredir birlikte çalıştığı dünyaca ünlü yat tasarımcısı Can Yalman, XP projesini ustalıkla yönetti. Yeni süperyatta da Numarine imzası olarak tanımlanabilecek pek çok detay bulunuyor.

Kendisinden daha büyük olacak kardeşleri ile aynı özelliklere sahip 24XP, sahibini dünyanın istediği yerine götürebilecek. Nispeten daha küçük olması sayesinde de daha sığ sularda seyir yapabilecek ve kısıtlı imkanları olan marinalara yanaşabilecek.

numarine-24-xp-3

Numarine satış ve pazarlama direktörü Antonio Caviglia, satış ile yaptığı açıklamada; “Yeni 24XP süperyatının ilk gövdesini, sadık bir Numarine müşterisine satmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu mutluluğumuzu daha da arttıran bir unsur, müşterimizin dördüncü Numarine süperyatını tercih etmesi. Kendisi için özel olarak üreteceğimiz 24XP süperyatı çok verimli, yarı deplasman gövdeli olacak ve maksimum 22 knot hız yapabilecek. Seyir hızı ise 18 knot olacak. İç hacimleri fazlasıyla geniş olacak, süit özelliklerinde 4 kamarası olacak. Yatta VIP süitler bulunacak. Ferah ana salon, fantastik flybridge ve 5 metre uzunluğundaki bir tender teknesine ev sahipliği yapabilecek” dedi.

numarine-24-xp-4

Numarine tarafından yapılan açıklamada, siparişi alınan yeni XP24 'ün üretimi 2018 yılında tamamlanacak ve sahibine teslim edilecek.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.