Satılık Tekneler

NU Diver Camcoder - Su Geçirmez Kamera
28.07.2016 NU Diver Camcoder - Su Geçirmez Kamera Yeni NU Diver Camcoder dalış kamerası, sualtı çekimlerine yepyeni bir boyut kazandıracak. NU Diver Camcoder, avuç içine tam olarak oturan ergonomisi ve daha önce benzeri görülmemiş boyutuyla piyasada adından söz ettiriyor. Dalış maskesine veya yüzme gözlüğüne kolayca takılabilen kamera, 4GB hafızaya ve ‘Laser Target Locator’ yani; laserle hedef belirleme sistemine sahip. 

NU Diver Camcoder

Sadece dalış için değil, kürek, bisiklet, yelken, sörf, paddle, tırmanış gibi bir çok sualtı ve suüstü sportif aktivitede kullabilelecek biçimde tasarlanan NU Diver Camcoder kamera, son derece kullanışlı bir cihaz. 

Yeni NU Diver Camcoder, avuç içine mükemmel biçimde oturmasını sağlayan şekli sayesinde her türlü aksiyonda rahatlıkla kullanılabilir. 30 metreye kadar su geçirmez yapısıyla da, özellikle dalış aktivitelerinde vazgeçilmez hale geliyor. Kameranın paketinden ayrıca kafa bandı ve bağlantı kemerleri de çıkıyor.

Özellikleri:

- Avuç içine oturan muhteşem ergonomisi
- 30 metreye kadar su geçirmezlik
- Hedef belirleyen laser ampul
- 4GB hafıza
- Kafa bandı ve bağlantı aparatları


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder