Satılık Tekneler

Novurania'dan Yeni Dizel Jet Botlar !
12.05.2013

Novurania'dan Yeni Dizel Jet Botlar !

Novurania, süperyat dingisi amacıyla ürettiği botlarına, yeni dizel motorlu modellerini de ekliyor.
 Botlar gibi daha 'küçük' teknelerde de yaygınlaşan dizel yakıtlı motor teknolojisi, Novurania firmasının bot modelleri yelpazesini iyice genişletecek. İkiz dizel Jet motorlu Chase 32, daha küçük olan tek motorlu Chase 19 Jet ve XP16 Jet, firmanın piyasaya süreceği yeni dizel botları.

Bu yeni modellerin yanı sıra, daha performanslı olacak olan 1000 beygir gücünde ikiz dizel motorlu bot LX38'in ise, gelecekte üretilmesi planlanıyor. İkiz Yanmar 260 beygirlik turbo dizel motorlu Chase 32, 9.8 metre boyunda.

En sığ sularda bile seyir imkanı bulunan bu jetler, çok kısa draft boyları ile çok kullanışlı. Ayrıca ikiz motorlu versiyonlarda, joystikli kullanım özelliğide cabası. Novurania, hepsine ek olarak sunduğu hidrolik debriyajı ile, tam boş vites olanağı yaratılarak, daha kolay manevra imkanı oluşturulmuş.

Novurania'dan Yeni Dizel Jet Botlar !

Novurania'nın 6 ile 7.5 metre aralığındaki, mevcut Launch serisinin yanında ürettiği Jet serisi modelleri, farklı boy aralıklarıyla, daha çok alıcıya hitap edecek.


Kaynak: http://www.novurania.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.