Satılık Tekneler

Northrop & Johnson ve Aston Martin İşbirliği
14.09.2015 Northrop & Johnson ve Aston Martin İşbirliği
Lüks yat satışı ve yat charter konusunda 1949 yılından bu yana çalışan dünyanın en saygın firması Northrop & Johnson, Aston Martin ile dünya çapında global işbirliğini duyurdular.  

Northrop & Johnson

Northrop & Johnson firmasının CEO’su Daniel Ziriakus yaptığı açıklamada, Aston Martin ve Northrop & Johnson işbirliğinin ilk hedeflerinin, gelecek günlerde kapılarını açacak olan Monaco Yacht Show 2015 olduğunu söyledi: “Northrop & Johnson olarak, bizim stratejik ortaklarımız ile ilişkilerimizi yürüten çok profesyonel bir ekibimiz var. Ottaviano Iacono stratejik ortaklıklar direktörü ve Marisa Ronchi stratejik ortaklıklar müdürü olarak çok başarılı projelere imza atıyorlar. Northrop & Johnson firmasında işe başladığımda şirketin potansiyelini inceledikten sonrai diğer lüks markalarında satış pazarlamasına odaklanmaya başladık.

Aston Martin

Önümüzdeki altı veya sekiz ay içinde, dört veya beş yeni lüks marka ile işbirliği yapmayı hedefliyoruz. Her biri kendi kategorisinin en mükemmeli olacak. Bu seçkin işbirliklerimiz, teorik olarak müşteri çeşitliliğimizi arttıracak ve ürün olarak birbirleri ile çakışmayan, ama lüks ihtiyaçları karşılayan bir yapıda olacak.

İşbirliği içinde olduğumuz firmalar ve yeni iş ortaklarımızla çalışmalarımızın uzun soluklu olması istiyoruz. Bunun için Aston Martin’in iyi örnek olduğunu söyleyebilirim. Müşterilerimize Monaco Yacht Show’da Aston Martin sunacağız, onların ulaşımlarını Aston Martin ile yapacağız. Tabii ki, Aston Martin akşamları düzenleyeceğimiz etkinliklerde de yanımızda olacak. Buna karşılık Northrop & Johnson müşterileri de Aston Martin’in katıldığı Goodwood Festival of Speed veya Pebble Beach gibi otomobil dünyasının bazı üst seviye etkinliklerine katılabilecekler.''

Northrop & Johnson-1

Northrop & Johnson, Aston Martin ile işbirliğini açıkladığı anda lüks saat üreticisi Arnold & Son ile uzun yıllara dayanan bir işbirliği bulunuyordu. 

Yapılan işbirliği, temelinde lüks yaşam tarzına erişime dayanıyor. Aston Martin için de hedef, yat dünyasında müşterilere ulaşabilmek. Her yıl çok önemli satışları gerçekleştirdikleri Monaco Yacht Show 2015’da müşterilerine bu yıl Aston Martin ayrıcalığı sunulacak.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.