Satılık Tekneler

North Sails’dan 3Di Nordac Devrimi
02.06.2017 North Sails’dan 3Di Nordac Devrimi

North Sails, patentli 3Di teknolojisini Dacron yelkenlerde de kullanmaya başlıyor. 

3Di Nordac

% 100 polyester fiberden üretilen gezi yelkenleri, North Sails tarafından 3Di teknolojisi kullanılarak üretilecek. Yeni teknolojinin ismi 3Di Nordac olarak geçecek.

3Di Nordac.
 
Yeni 3Di Nordac yelkenler, polyester fiberin dayanıklılığını, 3Di şekillendirme teknolojisiyle biraraya getiriyor. Küçük ile orta boyutlardaki tekneler için piyasaya sürülecek olan yeni Nordac yelkenler, yekpare olmasına rağmen son derece güçlü ve uzun ömürlü. 

3Di Nordac.. 3Di Nordac...

Firma tarafından Nordac, Dacron yelkenden beklenecek tüm dayanıklılık özelliklerini daha iyi bir şekil sunan ve bu şeklini uzun yıllar koruyan bir yenilik olarak tanıtılıyor. Yeni Nordac yelkenleri için North Sails UK’den Sam Richmond şunları söyledi; ''Yeni Nordac için tek bir dezavantajdan bile bahsedemiyorum. Bir polyester yelkene ödediğiniz tutara çok yakın bir fiyat ödüyor ve karşılığında kalıptan çıkma yekpare ve bir o kadar esnemeyen, dayanıklı bir yelken satın alıyorsunuz.''


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder