Satılık Tekneler

Nordlund 115’ Sportfisher motoryat
31.10.2014 Nordlund 115’ Sportfisher motoryat

Norlund 115- Netto- aft view

Amerikan tersanesi Nordlund Boat Company tarafından inşa edilen ve suya indirilen 35 metrelik yepyeni motoryat NETTO, Nordlund’un 115 feet Sportfisher modeli. Mühendisliğini E. Edwin Monk’un yaptığı ve 35 metre boyuyla süperyat sınıfına da mensup olan motoryat NETTO’nun tasarımında ise Tim Nolan imzası var. ‘Sportif balıkçı’ tarzında olan NETTO’nun iç tasarım ve dekorasyonunu ise Jonathan Quinn Barnett yaptı. 

35 metrelik yeni motoryat, sahip olduğu çift MTU 1800 beygir makineleri sayesinde 21 knot maksimum sürate ulaşabiliyor. Seyir sürati ise 14 knot olarak veriliyor. Bunların ötesinde; 10 knot süratle 3 bin 500 deniz mili mesafe katedebilme kapasitesi var. 

Norlund 115- Netto

Bu 115’ Sportfisher motoryat'ta toplam 6 adet dümen istasyonu bulunuyor. En tatmin edici şekilde balıkçılık ekipmanları bulunan motoryat'ta toplam 4 adet canlı yem saklama alanı mevcut. 3800 litre yem deposu ise ayrıca kokpitin altında bulunuyor. Ek olarak her türlü dalış malzemesi ve ekipmanı da mevcut.

Balık bulucular ve radarlar için Furuno’nun en son radar, sonar ve monitör sistemleri kullanılmış. Bununla birlikte Simrad otopilot, Samsung kamera ve görüntüleme sistemleri tercih edilmiş.

115’ Sportfisher NETTO’da toplam 8 misafir rahatlıkla konaklayabiliyor. Personel kapasitesi ise 6.

Norlund 115- Netto- decks

http://www.nordlundboat.com/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.