Satılık Tekneler

Nor-Tech 360 MC Flyer
19.11.2015 Nor-Tech 360 MC Flyer
Nor-Tech 360 MC Flyer, sahip olduğu 900 HP güç ile sadece hızlı değil, aynı zamanda klasik ve retro bir powerboat. Klasik sürat teknelerinin seçkin retro tarzı, modern dıştan takma sürat teknelerinin olağan üstü performans ve pratikliği, heyecan verici Nor-Tech 360
 powerboatta buluşmuş. Üç adet motoru ile maksimum 80 mil sürate çıkarken, geniş kokpiti ile seyir süresince konuklarına mutlu anlar sunmayı vaat ediyor.

Nor-Tech-360-MC-Flyer

Sürat teknesinin ön gövdesinde yer alan bir sanat eseri güzelliğindeki gösterge panosunun ardında, dümen koltuğu ve üç kişilik koltuk, oturarak veya ayakta seyahat edilebilecek şekilde ön cam ile çevrelenmiş durumda. 

Nor-Tech-360-MC-Flyer-1

Bu üçlü koltuk grubunu arkasında, teknenin kıçına bakan bir koltuk ve altında da depolama alanı bulunuyor. Bu koltuk bir düğmeye basılarak tam ve mükemmel bir güneşlenme minderine dönüşüyor.

Nor-Tech-360-MC-Flyer-2

En arka sıradaki elektrikli kumandalı koltuklar kaldırıldığında, altındaki büyük depolama alanlarına ve makine dairesine ulaşılmaktadır. Kapakların üstünde arkaya bakan bir de güneşlenme alanı bulunuyor. Ayrıca tekneye kolayca iniş ve biniş için bir de geçit yer alıyor.

Nor-Tech-360-MC-Flyer-3

Nor-Tech 360 MC Flyer'ın ön kokpitteki içecekleri soğuk tutmaya yarayan ikili soğutucular, hem fonksiyonel hem de çok şık tasarlanmış. Kokpite ilave olarak sürgülü bir kapı ile elektrik kumandalı bir tuvalet ve bir duş yer alıyor. Ayrıca sürat teknesinin geniş ön bölümünde bir de fazlasıyla büyük bir yatakta bulunmakta.

nor-techboats.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder