Satılık Tekneler

Nisi'den yeni Xpresso serisi
02.05.2013


Nisi Yachts firması, Xpresso serisinin ilk modeli olarak ürettiği 1700 Xpresso, bu yaz alıcılarıyla bulusacak. 56 feet boyundaki yeni motoryat,, Setzer Design Group tarafından tasarlandı. 1700 Xpresso, 16 feet genişliğe ve 2 feet drafta sahip.

Yeni motoryatın en önemli özelliklerinden biri, üretiminde karbon fiber malzemenin çok yoğun kullanılmış olması. Bu sayede çok hafif bir gövdeye sahip olan motoryat, 1136 beygirlik ikiz Caterpillar dizel makineleriyle birlikte, 40 knotun üzerinde süratler yapabilecek. Bu kadar yüksek süratlerde, dümen kontrolünün de güven verici olması için, 'high speed digital stability' (yüksek sürat denge sistemi) ile desteklenmiş. Yeni nesil lityum güç üreticileri sayesinde, yüzde 40 daha az jeneratör ihtiyacı olan motoryat, %65 daha uzun ömürlü ve daha ekonomik enerji tüketimi sağlıyor. Bunu daha belirgin rakamlara dökmek gerekirse, motoryatta demirdeyken, bağımsız şekilde güç kaynağıyla, beş gece beş gün rahatça yaşanabilecek.

Nisi, daha büyük modellerinde kullandığı otomatik güç yöneticisi, uzaktan kumandalı ışıklandırma sistemi ve üst seviye eğlence sistemlerini, yeni 1700 'da eksik bırakmamış.

Nisi'den yeni Xpresso serisi

www.nisiyachts.com/ www.yatvitrini.com
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.