Satılık Tekneler

''Never Say Never'' Satılıyor
24.08.2016 ''Never Say Never'' Satılıyor Oceanfast tersanesince Avustralya’da üretilen, 37,18 metre uzunluğundaki Never Say Never süperyatı satışa çıkartıldı. Pek çok ünlü kişiye ev sahipliği yapan 1985 yılı yapımı Never Say Never, belki de halen bağlı bulunduğu Miami sahillerinin en dikkat çekici yatı olarak bilinmektedir.

Never Say Never

Süperyatın dikkat çeken olayları arasında; müzik dünyasının önemli isimlerinden Pharrel Williams’ın düğününe ev sahipliği yapması, Lonely Island ve T-Pain’ın “I’m on a boat’ şarkısının klipinde dekor olarak kullanılması ve Justin Bieber’in charter olarak kiraladığı ancak çektiği fotoğrafın altında ''kendi yatım'' yazıp hayranlarını kandırmaya çalışması sayılabilir.

Never Say Never2

Göz alıcı çizgilere sahip olan Never Say Never, Miami’nin yüksek sanatsal ve modern mimari çizgisini yansıtmasının yanı sıra, Oceanfast Yachts’ın en üst düzey yapım teknoloji ile denizci özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Denizcilik ve dekorasyon konularında fazlasıyla bilgili sahibi tarafından 2004 ve 2011 yıllarında iki kez refitten geçirilen Never Say Never, şık iç dekorasyonu ve inanılmaz dış mekanları ile parıldıyor. 1985 yapımı süperyat, sürekli yenilenmeden geçirilmiş ve en son teknoloji ürünler ile donatılmıştır.

Never Say Never3

2014 yılında yatını kiralayan Justin Bieber için “Never Say Never” özel anlam ifade ediyor. Justin Bieber’a ait olan 2011 yapımı 3D konser filmi “Never Say Never”, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri’nde 11 Şubat 2011’de vizyona girmişti. Film, pop star Justin Bieber’ın 31 Ağustos 2010’da, 22 dakikada satılan Madison Square Garden konserine 10 gün kala başlıyor ve o süreçte olanları, Bieber’ın gençliğini, ailesini ve Kanada’daki yaşamını konu alıyordu. Filmdeki konser görüntülerinin tamamı, My World Tour esnasındaki Madison Square Garden konserine aitti. Justin Bieber, 2014 Nisan ayında aslında sadece charter yatta vakit geçirmekteyken, kendisinin en büyük hit parçasının adı önünde paylaştığı fotoğraf ile hayranlarını kandırmaya çalışmıştı.

Never Say Never-Justin Bieber

Never Say Never süperyatında, 1 jakuzi ile 4 konuk kamarası bulunuyor. Yattaki odalarda göz kamaştırıcı kitaplar ile birlikte kullanılan ahşap, geniş odaların daha da anlamlı olmasını sağlamış. Güçlü MTU motorlar sayesinde 32 knot maksimum hıza ulaşabilir ki, bu geleneksel tahrik milleri ile ulaşılabilecek pek görülür bir hız değildir. Gaz kolunu geriye çekip hızınızı 13 knota düşürdüğünüzde ise, Never Say Never saatte 170 litre tüketiyor, bu da uzun bir yolculuk için ideal bir tüketimdir. 25 knot yüksek seyir hızına sahip olan süperyat, halen pazardaki en dikkat çekici olma özelliğini koruyor.

Never Say Never4 Never Say Never5

Never Say Never'ın şimdiki sahibi, hızlı bir şekilde yatı elinden çıkartarak, halen Oceanfast tersanesinde üretimi devam eden yeni süperyatının tamamlanmasını sağlayacak. Arkadaşlarınız veya aileniz ile birlikte sadece hafta sonları değil, uzak rotalara, egzotik yerlere yapacağınız seyahatler için ideal Never Say Never yeni sahibini bekliyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.