Satılık Tekneler

"NERO" 90 metrelik muhteşem tasarım
02.11.2014 "NERO" 90 metrelik muhteşem tasarım

Corsair Yachts tarafından Chinese Yantai Raffles tersanesinde inşa edilen benzersiz motor yat NERO, 2007’de suya indirildi. Benzersiz tasarımı ve 90 metrelik devasa boyuyla dikkat çeken NERO, tamamiyle Neil Taylor tarafından tasarlandı. Akdeniz ve Karayipler’de, benzersiz charter noktalarında kiralanmaya müsait olan dev motoryat, klasik ve şık çizgilere sahip.

superyacht-Nero

Corsair’ın lüks yatı NERO’nun konaklama kapasitesi bir Master kabin, iki VIP cabin ve iki çift kişilik misafir kabininde toplam 12 kişi. Master suiti, biri ana güvertede olmak üzere iki katlı daire halinde yer alıyor. Master suitin ana güvertede yer alan katı tam genişlikte bir salona sahip. Kıç tarafa doğru ise ofis kısmı yer alıyor. Ofiste yazı masası, oturma alanları, özel yemek bölümü ve 65 inç plazma televizyon bulunuyor. NERO’nun konaklayabilen personel kapasitesi ise 21 kişi.

Nero- Deck

Nefes kesici tasarımı ve benzersiz özellikleriyle öne çıkan bu süperyat NERO’nun ana güvertesinde geniş kapsamlı misafir ağırlama unsurları mevcut. Kıç güvertede devasa bir yemek bölümü, geniş salon kısmı ve kütüphane var. Diğer tesisler ise spor salonu, Spa havuzu, beş metrelik yüzme havuzu ve ‘hatch’ halinde denize doğru açılan yüzme, dalış ve güneşlenme platformu.

Nero-aft galleyYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder