Satılık Tekneler

Nemo Rose 110 M
28.06.2014 Nemo Rose 110 M

Nemo Rose- De blonce

De Blanco Naval Architecture and Design firması, yeni projesi Nemo Rose’u tanıttı. Süperyat'ın alt güvertesinde personel konaklama kamaraları yer alıyor. Aynı zamanda geniş bir eğlence ve spor salonu mevcut. İkinci alt güvertesinde ise misafir alanları yer alıyor. Toplamda sahip olduğu sekiz çift kişilik lüks kabinine ek olarak isteğe göre iki kabin daha eklenebiliyor. Kıç bölümünde mini-sinema kısmı yer alıyor. Ek olarak toplantı salonu, yemek odası ve bar düşünülmüş. Ana güvertesinin kıç tarafındaki açık alanda güneşlenme ve oturma alanları bulunuyor.

De Blanco’nun bu yeni tasarımında helikopter pistide mevcut. Pist aynı zamanda oturma ve parti alanı olarak değerlendirilebiliyor. Ana güverte sadece tekne sahibinin kullanımına özel olarak tasarlanmış. Tekne sahibinin salonu, kıç güverte bölümüne direkt olarak ulaşabiliyor.

Yatın ikinci katı, köprü güvertesi ve p anaromik manzara sunan köprü güvertesinde dümen evi, ana eğlence odası, ve kokteyl bölümü yer alıyor. Süperyatın iç ve dış tasarımı Jan de Blanco imzası taşıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder