Satılık Tekneler

Navionics, Yeniliklerini Kullanıma Sundu
02.08.2013 Denizcilik sektöründe elektronik haritalarda öncü konumda olan Navionics, hazırladığı yepyeni Navionics+ ve Navionics Updates (güncellemeler)'i piyasaya sundu. İnternet üzerinden kolayca güncellenebilir yapısıyla, GPS haritasında en yeni haritacılık ve deniz bilgilerine ulaşmak mümkün.

Navionics, Yeniliklerini Kullanıma Sundu

Navionics+ ile, tek bir kartla birbirinden farklı deniz ve göl içeriklerine erişilebiliyor. Bu özelliği sayesinde özellikle yeni kullanıcı adayları için, öne çıkan bir elektronik harita. Kullanıcı, dünyadaki yedi farklı bölgeden istediğini seçebiliyor. Navionics+'da ek olarak, Nautical Charts (deniz haritaları) ile SonarCharts™ (sonar haritaları), yüksek çözünürlükte batimetri katmanları ve ayrıca Community Edits (çevre düzeni) bulunuyor. Navionics satış ve pazarlama müdürü Don Black, 'Navionics+ ve Navionics Updates, müşterilerin denizdeyken herzaman ihtiyaç duyacakları bilgiye erişmelerini sağlıyor.' dedi. 'Bu ürünler, denizcilerin elektronik haritalara erişimleri ve güncellemeleri konusunda yeni bir çığır açmıştır.' diye sözlerine ekledi.
SonarCharts™, kullanıcıların radar girişi yükleme özelliği sayesinde, ABD, Akdeniz/Avrupa'nın iç bölgeleri ve Okyanusya'da canlı olarak kullanılacak. Dünyanın diğer bölgelerinde ise firma tarafından geliştirmeler hala devam ediyor. SonarCharts™'ın bir hafta içerisinde kullanıma hazır olacağı açıklandı.


http://www.navionics.com/en/navionics-plus
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder