Satılık Tekneler

Mylius 18E35
11.02.2014

İtalyan Mylius tersanesi 2003 yılında üç yelkenci arkadaş, Mario Sassi, Simeon ve Alberto Maura tarafından kuruldu. 2004 yılında Mylius 11E25 modelini tamamlayarak piyasaya çıkan firma, 2011 yılında 19E95 modelleri ile 24 metreye kadar olan kategoride “Nautical Design Award” ödülünü alarak markalarını perçilemiş oldular.

Mylius 18E35

Mylius 18E35 60 feet boyu ile International Maxi Association tarafından ön görülen minimum boy ile Maxi Cup'lara katılabilecek. Teknede kullanılan hafif malzemeler, yüksek arma, büyük yelken alanı ve uzun salma boyu ile yelken perfomansı ön plana çıkmakta olan yat'ın, iç alanı ise 3 ayrı şekilde müşterinin seçimine bırakılmış.

Mylius 18E35

Kıç'ta iki double yataklı oda veya çift yataklı iki kabin ve kendilerine ait banyoları ve baş tarafta iki kamara çift yatak veya iki double olarak alıcının isteğine bırakılmış. Aynı zamanda gemici için de kabin ve banyo bulunmakta. Geniş yemek masası ve oturma grubu ile iç yaşam alanı oldukça ferah olarak tasarlanmış.


www.mylius.netYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder