Satılık Tekneler

Mutlu Bir Yıl Dileriz..
31.12.2015 Mutlu Bir Yıl Dileriz..
Bizler bir takım olarak, zorlu çalışmaların sonrasında iş ortaklarımıza, müşterilerimize, okuyucularımıza 2015 yılında en iyi hizmeti verebilmek için çaba gösterdik. 2016 yılının eşiğinde olduğumuz şu dakikalarda, bize verdiğiniz destekler için hepinize teşekkür ediyoruz. 2016 yılına daha büyük umutlarla girebilme gücümüzü sizlerden alıyoruz. 

yeni-yıl

Yat ve tekne sektörü, 2016 yılının başlamasından kısa süre sonra çok hızlı adımlar atmaya hazırlanıyor. Yeni bir fuar ve karşımıza çıkacak pek çok yeni model yat ile tanışacağız. Bazılarımız için beklediğimizden daha zor, bazılarımız için ise daha kolay bir yıl geçirdik. 2016 yılının tüm dostlarımız için beklediklerinden daha kolay geçmesini umuyoruz.

Yatvitrini.com ekibi olarak, bizlerin bugünlere gelmemizi sağlayan tüm dostlarımızın yeni yılını kutlar ve güzelliklerin hep sizlerin yanında olmasını dileriz.

yatvitrini.com


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder