Satılık Tekneler

"Musto" Volvo Ocean Race'i, Tekrar Giydirecek
12.06.2013

1981'den beri, en büyük 'deneme pisti' olarak kabul ettiklerini söyleyen Nigel Musto, Volvo Ocean Race'in herzaman Musto DNA'sının bir parçası olduğunu belirtti. Volvo Ocean Race, Eylül 2013'te, 40. yaşını ve 1981-82'de Flyer ile kazanan Musto'nun, tarihi yelken yeteneği, ekip çalışması ve ekip karakteri birlikteliğini kutlayacak. O yıllardan beri birçok dünya turu yarışına su geçirmez ekipman sağlamış olan Musto, 2001-2002 ve 2005-2006 yarışlarında da resmi ekipman sağlayıcısı olmuştu.

Volvo Ocean Race'in CEO'su Knut Frostad, Musto'nun 2014-2015 resmi ortaklığından son derece mutlu olduğunu söyledi. Forstad, 'Sporumuzda her zaman kullanılan Musto yelken kıyafetleri, yüksek kalitesi, Volvo Ocean Race gibi bir yarışta, dayanıklılık ihtiyacını karşılamasıyla büyük bir saygı taşımaktadır.' dedi ve 'Bukadar sevilen bir yarış ortağıyla tekrar birlikte olmaktan ve birkez daha çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum.' diye sözlerine ekledi.
Musto, 2018 yılına kadar, Volvo Ocean Race'i, pazarlama aktivitelerinin merkezinde tutacak.

Bu birlikteliği yorumlayan Nigel Musto, ' Volvo Ocean Race, herzaman Musto'nun DNA'sında olmuştur. 1981'den beri bizim deneme pistimiz ve şimdi 40 bin millik bir dayanıklılık testine çıkacağız. Bu dayanıklılık testi sadece ekiplere ve teknelere yönelik değil, bizim su geçirmez montlarımıza, ekipmanlarımıza da yönelik olacak. Bu bizim bütün yeniliklerimizin ve ürünlerimizin deneneceği bir laboratuvar niteliği taşımaktadır.' dedi.

www.sail-world.comYASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.