Satılık Tekneler

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası Start Alıyor
18.08.2016 Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası Start Alıyor Türkiye Yat Şampiyonası'nın bu yıl düzenlenecek yarışı Mustafa V. Koç anısına yapılıyor.. Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen, Türkiye’nin en prestijli yat yarışı “Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası” 17 - 20 Ağustos’ta Milta Bodrum Marina’da gerçekleşecek. Ekipler, 3 gün boyunca farklı sınıflarda mücadele edecek. Yarış sonunda en başarılı ekip, trofenin sahibi olup Avrupa’da seçilen bir yarışta Türkiye’yi temsil etme hakkını kazanacak.

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası

BAYK ve Milta Bodrum Marina işbirliğinde, Deniz Kuvvetleri Kupası’ndan hemen sonra gerçekleşecek program kapsamında, 3 günde toplam 5 yarış yapılması hedefleniyor.

İlk brifingin yapılacağı 18 Ağustos Perşembe saat 09.30’a kadar “geç kayıt” prosedürü çalışacak ve brifing başladıktan sonra gelecek kayıtlar kabul edilmeyecek. Şampiyonanın ilk yarışı olan Sahil Güvenlik Kupası yarışı ise, saat 11:30’da start alacak.

Mustafa V. Koç

Yaklaşık 45 teknenin katılması beklenen yarışlar, 3 gün boyunca farklı sınıflarda gerçekleştirilecek. 20 Ağustos Cumartesi günü Madalya Yarışı'nın ardından, saat 20.30’da ödül töreni düzenlenecek ve dereceye girenlere kupaları dağıtılacak. Mustafa V. Koç Yat Türkiye Şampiyonası’nda IRC ve Destek sınıflarında, her kategoride ilk 3 dereceyi yapanlara kupa verilecek. 

Şampiyonaya katılacak tüm ekipler, hem Bodrum’un eşsiz güzelliğinde yarışma fırsatı bulacak, hem de değerli işadamı merhum Mustafa V. Koç’un adını yaşatmanın gururuna sahip olacaklar.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder