Satılık Tekneler

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası Heyecanı Sona Erdi
22.08.2016 Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası Heyecanı Sona Erdi Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından, Bodrum’da bu yıl işadamı Mustafa V. Koç’un anısına 17 - 20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Yat Şampiyonası, Cumartesi akşamı yapılan ödül töreni ile sona erdi. Mustafa Vehbi Koç Türkiye Yat Şampiyonası Trofe Kupası’nı “Shak Shuka” isimli yatıyla Hasan Utku Çetiner kazandı.

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası

Türkiye Yelken Federasyonu, Milta Bodrum Marina ve Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü tarafından düzenlenen Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası, 3 gün süren mücadelenin ardından tamamlandı. 32 teknenin katıldığı yarışlara 277 yelken sporcusu katıldı.

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası-2

Sahil Güvenlik Kupası yarışları ile başlayan ve Ocak ayında hayatını kaybeden Mustafa V. Koç etabıyla sona eren şampiyonada, dereceye giren yelkencilere ödülleri, Milta Bodrum Marina Osmanlı Tersanesi Sanat Galerisi’nde düzenlenen kokteyl ile dağıtıldı. Geceye Koç ailesini temsilen, Koç Holding Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Başkanı Oya Ünlü Kızıl katıldı. Gecede ödüller, IRC 1, IRC 2, IRC 3 ve Destek sınıflarında verildi.

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası-3

Sahil Güvenlik Kupası yarışlarında, IRC 1 kategorisinde “Renault Farr Away - Team Özonur” teknesiyle yarışan Levent Özonur ve ekibi birinci oldu. IRC 2 kategorisinde, “Arçelik Alize” teknesiyle Sinan Sümer ve ekibi, IRC 3 kategorisinde “Tüpraş Alize” teknesiyle Anıl Berk Baki ve ekibi, Destek sınıfında “Sebago Beta 4” teknesi ile Mithat Can Alagöz ve ekibi birinciliği elde etti.

Tüpraş Alize

Mustafa Vehbi Koç Türkiye Yat Şampiyonası yarışlarında da sıralama yine değişmedi. Aynı tekne ve isimler ilk sırada yer aldı. Trofe Kupası’nı ise bir yıl boyunca evine götüren takım, “Shak Shuka” teknesiyle yarışan Hasan Utku Çetiner oldu. “Shak Shuka” teknesi ekibi, Avrupa’daki kendilerinin seçecekleri bir yarışta, TYF’nin desteği ile Türkiye’yi temsil etme hakkı kazandılar.

Mustafa V. Koç Türkiye Yat Şampiyonası-4

Kazananlara ödülleri, Bodrum Milta Marina’da gerçekleştirilen törende, Sahil Güvenlik Grup Komutanı Albay Mete Çağlar, Koç Holding Dış İlişkiler ve Kurumsal İletişim Başkanı Oya Ünlü Kızıl, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı M. Serhat Belli tarafından verildi. Ödül töreni, dereceye giren sporcuların toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder