Satılık Tekneler

Mulder Yachts, 98 Flybridge'i suya indirdi
30.07.2014 Mulder Yachts,  98 Flybridge'i suya indirdi

Mulder Shipyard, 30.5 metrelik motoryat'ın yapımını tamamladı ve suya indirdi. 30.5 metre boyundaki yatın gövdesi aluminyumdan inşa edildi. Tasarımını Guido de Groot Design yaparken, mühendisliğinde ise Ginton Naval Architects firmasının imzası var. İç tasarımınıda Omega Architects tamamladı.

Mulder Yachts 98

Hollanda, Zoeterwoude-Rijndijk'de yer alan tersanenin, 58 metre uzunluğundaki yeni kuru kısmında motoryatın yapımı sürdürüldü ve sonuçlandırıldı. YN1391 proje ismiyle hayata geçirilen motoryat projesi, sahibinin ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda, özel olarak geliştirildi.

Çift Caterpillar C32 makinelerinin her birinden elde edebildiği 1685'er beygir güç sayesinde 98 Flybridge, 22 knot sürate erişebiliyor. Bu yeni motoryat'ta 8 misafir rahatlıkla konaklayabiliyor. Personel yatak kapasitesi ise 4.

Seakeeper Gyro Stabilizing sistemleri sayesinde minimum sallantı ve sonucunda maksimum konfor ortaya çıkıyor. Fresh Air Systems ile misafirlerin konforu iyice yukarıya taşınıyor.

Mulder shipyard 98

Mulder 98 Flybridge motoryat, Ağustos ayında sahibine teslim edilmiş olacak. Eylül ayında gerçekleşecek olan HISWA Amsterdam Boat Show'da da sergilenecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.