Satılık Tekneler

Mulder ThirtySix Süperyat
14.10.2016 Mulder ThirtySix Süperyat

Mulder Yachts tersanesinde, ikinci ThirtySix süperyatının üretimine devam ediliyor. Tersanenin bugüne kadar ürettiği en büyük süperyat olan 36 metre uzunluğundaki BN105 serisi yatın ikinci gövdesi, halen tersanenin Hollanda’nın Zoeterwoude kentindeki tesislerinde üretilmeye devam ediliyor.

Mulder ThirtySix

Bu projenin ikinci versiyonunda müşterinin talebi doğrultusunda şekillendirilen iç dekorasyon, daha ferah ve canlı bir görünüme kavuşmuş. Mulder tersanesi, ilk Thirtysix yatında olduğu gibi yatın muhteşem hacimlerinin zarif tasarımı için Claydon Reeves ile birlikte çalıştılar. Yeni Mulder Thirtysix, modern ve gelenekselin harika bir karışımı olarak şekillendirilmiş.

Mulder ThirtySix-2

ThirtySix, Van Oossanen Naval Architects tasarımı olan patentli, verimli yakıt tüketimi olan ve okyanus aşırı seyahat edebilecek bir gövde üzerine inşa edildi. Ayrıca sahip olduğu 847 kW gücündeki iki adet motor ile, maksimum 16,8 knot hıza çıkabilmektedir.

Mulder ThirtySix-3

Bir sonraki proje için iç dekorasyon tamamen talebe göre şekillendirilebilecek biçimde tasarlanmış olmasına rağmen tersane, yeni süperyatta müşterinin arzusu doğrultusunda sadece bir kaç küçük değişiklik yapmakla yetindi.
Yatta 10 kişiye kadar konuk ağırlanabilecek ve arzu edilirse süperyat charter olarak da aile kullanımı için hizmet verebilecek. Ana güvertede tam yükseklikteki yan pencereleri ile, önde yer alan master süitten başlayarak arkadaki kapalı ve açık alanlar ile 36 metre uzunluğundaki süperyat, en üst düzeyde doğal ışığı iç mekanlarına aktarmakta ve yatın olduğundan daha büyük algılanmasını sağlamaktadır.

Mulder ThirtySix-4

Yeni Mulder ThirtySix, narin alüminyum gövdesi ve kesintisiz pencereleriyle birlikte, burun tasarımıyla da etkileyici bir görünüm sergiliyor. Van Oossanen patentli “Fast Displacement Hull Form (FDHF)” hızlı deplasman gövde formu sayesinde, her hızda tam yakıt ekonomisi ve konforlu bir seyir sunuyor.

Mulder ThirtySix-5

Burunda yat sahibinin kullanımına tahsis edilen master süit, konumu itibarıyla maksimum mahremiyete sahip bulunuyor. İnce, narin ve hareketli tasarımı, dışa açılan mükemmel balkonları ve en geniş yeri 8 metreyi bulan yat, yeni moda teknelere örnek gösterilecek. İnce gövde ve uzun su hattı ile birlikte, dalgalı denizlerde de üstün denizci kapasitesiyle yat sahibi ve konuklarına en üst düzeyde konfor sunacak.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder