Satılık Tekneler

Mulder BN 105 Amiral Gemisi
15.08.2016 Mulder BN 105 Amiral Gemisi Hollandalı yat üreticisi Mulder Yachts, yeni amiral gemisi Mulder BN 105’in denize indirilmesini gerçekleştirdi. Mulder tersanesi kendilerinin yeni amiral gemisi olacak BN105 serisi yatı, son üretimlerinin yapılacağı Zoeterwoude tersanesine sudan taşıdılar. Drone ile çekilen videoda, Mulder BN 105 süperyatının gövde ve üst yapısının hemen hemen tamamlanmış olduğu görülmektedir.2017 yılının yaz aylarında teslim edileceği tahmin edilen Mulder BN 105, tamamlandığında Mulder tersanesinin ürettiği en büyük süperyat olacak. RINA ve MCA sınıfı sertifikalara sahip olacak olan yatta, bu boyuttaki yatlarda nadiren görülen, Atlantik aşırı seyahat yapabilme özelliği bulunacak.

Mulder BN 105

36 metre uzunluğundaki Mulder BN 105 süperyatının gövdesi ve üst yapısı tamamen alüminyum malzemeden üretilecek ve ağırlığının 300 grostonun altında olacağı belirtiliyor. Süperyattaki 5 kamarada toplam 10 konuk ağırlanabilecek. 

Mulder BN 105 2

Mulder tersanesinin yeni süperyatının tasarımını, çalışmalarını İngiltere’de sürdüren Claydon Reeves tasarım ofisi üstlendi. Van Oossanen Naval Architects tarafından şekillendirilen hızlı deplasman sınıfı gövdeli süperyatın, 17 knot maksimum hıza çıkabileceği belirtildi.

Mulder BN 105 3

Süperyatın en dikkat çekici özellikleri arasında büyük spa havuzu, yüzme platformu, yemek masasının yakınındaki açılabilir balkonu ve yüksek pencereli ana salonu sayılabilir. Mulder BN 105'de, bir de 6,2 metre uzunluğundaki Williams tender hizmet teknesi taşınabilecek.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.