Satılık Tekneler

Mulder 94 "Firefly
24.08.2015 Mulder 94 "Firefly Hollandalı üretici Mulder’Yachts'ın ürettiği 28,65 metrelik süperyat Firefly, geniş yaşam alanları, transatlantik seyir kapasitesi, dengeli ve sessiz seyir gibi özellikleriyle dikkat çeken süperyat, şık bir görünüme sahip.

Mulder-94

Sadece konforlu bir motoryat olmanın ötesinde gelişmiş mühendislik ve etkileyici stiliyle de öne çıkan süperyat Firefly, Mulder’in gözde üretimlerinden. Süperyat Firefly’ın dış çizimini Frank Laupman tamamladı. İç tasarımını ise İngiliz tasarımcı John Vickers yaptı. 

Koyu ahşap ve açık tonlara sahip mobilyalar ile sade bir iç atmosferi olan süperyat Firefly, zamandan arınmış bir iç dekorasyona sahip. Süperyatın içinde son derece sıcak ve evsel bir hava var.

Mulder-94-Flybridge  Mulder-94-wheel-house 
 Mulder-94-master-cabin  Mulder-94-bathroom

Master kamara, baş tarafta VIP kamaranın hemen karşısında yer alıyor. VIP kamarayla birlikte su hattına çok yakın ve makine dairesinden uzak olması sayesinde son derece konforlu ve sessiz. Diğer iki misafir kabini ise yine alt güvertede konumlanmış. Toplam sekiz misafir konaklama kapasitesi var.

Dış mekanlar ise yine son derece geniş bir alanı oluşturuyor. Özellikle geniş flybridge’in doğal tik kaplı zemini, açılır kapanır yemek masası, U-şeklinde oturma grubu, keyifli bir yaşam alanı oluşturuyor. 

Mulder-94-exterior

Süperyat Firefly’ın bir diğer keyifli dış yaşam alanı da kıç güvertedeki yüzme platformu. Denizin keyfini çıkarmaya farklı bir boyut katan büyük yüzme platformu, hidrolik sistem ile yükselip alçalabiliyor. Jetski, servis botu saklama, yemek masası kurma veya tekneye giriş-çıkış yapma gibi aktiviteler bu platformda rahatlıkla yapılabiliyor.

West Nautical şirketinin verdiği bilgilere göre Mulder 94 tipi bu süperyat, siparişinden 22 ay sonra tamamlanabiliyor.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder