Satılık Tekneler

Mulder 34M Solis'e ''En İyi Yat'' Ödülü
20.05.2016 Mulder 34M Solis'e ''En İyi Yat'' Ödülü
Boat International Media tarafından organize edilen Dünya Süperyat Ödülleri gecesi, Floransa Palazzo Vecchio’da gerçekleşti. Mulder’in inşa ettiği 34 metrelik süperyat Mulder 34m Solis, kategorisinde en iyi yat ödülüne layık görüldü. 

solis-mulder 34m

Birbirinden bağımsız 20 jüri üyesi tarafından değerlendirilen süperyat Solis, orijinal çizgileri ve çekiciliği sayesinde jürinin ilgisini ilk etapte çekmeyi başardı. Tüm üyeler detayları ve tasarımı yakından inceleyebilmek için, süperyatı ziyaret ettiler. 

solis-mulder 34m-2 solis-mulder 34m-3
solis-mulder 34m-4 solis-mulder 34m-5

500 grostonun altındaki süperyatlar kategorisinde bu prestijli ödüle layık görülen Solis, transatlantik kapasitesinde bir süperyat. Solis’in sanat eseri niteliğindeki iç mekanı, oldukça aydınlık bir atmosfere sahip. Boat International Media’nın 20 jüri üyesinin de değindiği iç mekanın aydınlık atmosferi, çokça kullanılan ve açılabilir olan pencereler sayesinde ortaya çıkarılmış. Jüri üyelerinin ‘cep süperyatı’ olarak tanımladığı Solis, insan ölçeğinde yapılmış ve sadece sahibinin estetik ihtiyacına cevap veren değil, yüksek seviyede konfor ve kolaylık sunan bir yat olarak nitelendiriliyor. 

solis-mulder 34m-6 solis-mulder 34m-7
solis-mulder 34m-8 solis-mulder 34m-9

Firmanın şimdiye kadar ürettiği en büyük yat olma özelliğini taşıyan süperyat Solis, firma yetkilileri tarafından Mulder’in 78 yıllık varlığında kazandığı, dönüm noktası niteliğinde bir ödül olduğunu belirtti. Mulder’in yönetim direktörü Dick Mulder, ödül gecesinde kısaca; ‘Bu muazzam süperyatın ortaya çıkmasında emeği geçen herkesi tek tek tebrik ediyorum’ diyerek heyecanını dile getirdi.

solis-mulder 34m-10 solis-mulder 34m-11

http://www.muldershipyard.nl/
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder