Satılık Tekneler

Mulder 34 M
13.12.2013 Mulder 34 M

Mulder 34 M

Hollanda'da bulunan Mulder Shipyards, şimdiye kadar ürettiği en büyük model olacak 34M'in son anlaşmalarını tamamladı ve yakın zamanda üretime başlamaya hazırlanıyor. Transatlantic düzeyinde bir motoryat olması beklenen 34M'in iç ve dış tasarımını İngiliz firma Claydon Reeves tarafından tasarlandı. Mühendisliği ise Dutch Van Oossanen Naval Architects tarafından üstlenildi.

Mulder 34 M

111 feet boyundaki proje, tersanenin üreteceği 300 grostondan büyük ilk motoryat olacak. 34M, tersanede üretimi devam eden 7 farklı motoryat'tan biri olacak ve yapımı 2015'in yazında tamamlanacak.

Mulder 34 M

Mulder 34M, çağdaş bir tasarıma sahip olsa da, klasik detaylarıyla dikkatleri bir kez daha üzerine çekiyor. Çelik deplasman gövdeye sahip olan motoryat'ın üst yapısı aluminyumdan yapılacak. Yemek odasında katlanarak açılan balkon, yeni projenin en çarpıcı özelliklerinden biri. Ana salonun her iki tarafındaki tam boy camlar sayesinde de, son derece ferah ve aydınlık bir ortam oluşturuluyor. Sahip olduğu iki VIP yatak odası ve iki kabinle toplam sekiz kişiye kadar konaklayabiliyor. Murettebat'ın konaklayabileceği bölümün kapasitesi ise yedi kişi.


http://www.jachtwerfmulder.nl/

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.