Satılık Tekneler

MUB Design 65 "Crescendo"
04.12.2013 MUB Design 65 "Crescendo"

MUB Design 65

Fransa, Paris’deki tasarım stüdyosu MUB’dan, 65 metrelik lüks yat tasarımı. Crescendo isimli konsept tasarımın en dikkat çeken özelliği, savaş gemilerinin gövde yapısına sahip olarak her türlü dalgayı en konforlu biçimde karşılayabilmesi. Bir motoryat olarak, keşif gemisi yapısına sahip olması, dışa doğru uzanan kıç kısmıyla ortaya konmuş. Pürüssüz hatlar ve şık tasarım ve çok katlı güverteleri, benzersiz iç yapsıyla mükemmel bir uyum yakalamış. A sınıfı olarak adlandırılan, genellikle otomotiv sektöründe rastlanan gelişmiş yüzey teknolojileri, alan kullanımını geliştirmek adına bu projede de kullanılmış.

MUB Design 65

Crescendo’nun teknik parçaları, şuan İtalya’da yapımı süren 128 metrelik süperyat Privilege One’ın projesinde görevli tecrübeli isimlerin olduğu Privilege Yard’ın mühendisleri tarafından yapıldı.

Dev süperyatın iç düzeninde, 14 misafirin rahatlıkla konaklayabileceği kapasite mevcut. Ana salonunda dikkat çeken noktalar ise, büyük akvaryum, Alattice sandalyeler ve özel tasarım mobilyalar.

65 metrelik bu tasarım, MUB stüdyosu için sadece bir çalışma olmanın ötesinde bir konumda. İleri düzeydeki iç ve dış tasarımının yanında mühendislik kısmı da olabildiğince yüksek standartlara sahip.

MUB Design 65

Crescendo’nun teknik özellikleri:

Engines: 2 x MTU 20V4000M93L
?Max Speed: 27
?Number of Passengers: 14?
Number of Crew: 15?
Construction: Aluminium hull and superstructure?Length: 65m
?Width: 12.5 m?
Draft: 2.8 m?
Fuel capacity: 110,000 l

http://www.mubdesign.com/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder