Satılık Tekneler

MTN'den, Estetikten Ödün Vermeden Kesintisiz İletişim
04.01.2017 MTN'den, Estetikten Ödün Vermeden Kesintisiz İletişim MTN Global Eagle Brand, düz panel çözümleriyle yatlarda mükemmel iletişim çözümleri yaratıyor. Üstelik yatların estetik görünümüne 'taş koymadan'.. 

MTN Global Eagle Brand

Yatlarda kullanılan büyük ve çirkin kubbe görünümlü iletişim sistemleri ve antenlere karşı estetik çözümler sunan MTN, iletişim performansını premium seviyeye çekiyor. Sektörde hayli eski bir marka olan MTN’nin yeni düz panel anten sistemleri, tasarımcılar tarafından yatlara direkt olarak entegre edilebiliyor.

Aslında çok da yeni olmayan düz panel anten teknolojisi, yat pazarındaki rekabetten ötürü pek de revaçta değildi. Öte yandan bu teknoloji, havacılık sektöründe yaklaşık 35 senedir kullanılıyordu. Son derece düşük profile sahip ve yüksek performans sunan bu anten teknolojisinin uzun yıllardır kendini kanıtladığı hesaba katılırsa, MTN’nin yat endüstrisindeki bu atağının zamanının çoktan geldiği söylenebilir. 

MTN Global Eagle Brand.

Yatlar için tasarladığı düz panel anten sistemini geçtiğimiz Eylül ayında Monaco Yacht Show’da tanıtan MTN; mühendislerinin tasarımdan tasarıma, yattan yata özel uygulamalar ve tasarımlar yarattığının altını çiziyor. Her yata özel çözümler üretebilen MTN mühendisleri, müşterilerine özel maksimum verimlilik, dayanıklılık ve ağ performansı sunan çözümleri garanti ediyor. 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.