Satılık Tekneler

İletişim
Yaşar Osman Sevim
Telefon : -
Cep : 0532 436 6159
Mesaj Gönder
Diğer İlanları
Favorilerime ekle
Arkadaşıma gönder
Yasal Uyarı

Facebook sayfamız

MS 16 KEKAMOZ ÖNLEYİCİ SİSTEM İlan no: 6642
FİYATI : 1.150,00 TL
  • Açıklama
  • Video
  • Broşür
İlan Türü Yeni
Ülke Türkiye
Şehir İzmir
Marka MARİNSONİC
Model MS 16

BAŞARISI KANITLANMIŞ MARİNSONİC İLE TEKNELERDEKİ      YOSUN VE KEKAMOZ DERDİNE SON

     Kekamoz önleyici cihaz tekne gövdesinde ultrasonik ses (ultrases) dalgaları yayarak gövdede oluşan biofilmi kırıyor ve bununla beslenen yosun, kekamoz , midye v.b. canlıların beslenme ortamını ortadan kaldırarak bunların tekneye yapışmasını önlüyor.

     Cihaz teknenin karaya alınma süresini en az %100 uzatıyor. Dolaysıyla tekne sahibini boya, işçilik, çekme atma ücreti gibi birçok masraftan kurtararak büyük tasarruf sağlıyor. Daha sezon ortasında başlayan kirlilikten dolayı meydana gelen mazot sarfiyatındaki artışın da önüne geçilmiş olunuyor.

     MS 8, 12 volt ile çalışıyor. MS 16 ve MS 16-MY hem 220Volt hem de 12 veya 24 Volt ile çalışıyor. Cihaz voltaj seçimini otomatik yapıyor. Akü ile çalışırken aküler 10.5 Voltun altına düştüğü anda kendisini kapatıyor. Böylelikle aküler zarar görmüyor.

     Elektrik sarfiyatı ise çok düşük. Örneğin günlük sarfiyatı, buzdolabının bir günde harcadığı  elektriğin % 10 u kadardır.

     8 metreye kadar yelkenli teknelere MS 8 (tek sensör), 8-16 metre arası yelkenli teknelere MS 16 (çift sensör) cihaz takılıyor.

     8 metreye kadar motoryatlarda MS 16 (çift  sensör), 8-16 metre arası motoryatlarda MS 16-MY (dört sensör) cihaz  takılıyor.

İlgili İlanlar
[] 
Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.