Satılık Tekneler

Contact Information
Yaşar Osman Sevim
Land
Line :
-
Cell Phone : 0532 436 6159
Send a Message
Other Ads
Add my favorites
Send my friend
Disclaimer

Our Facebook Page

MS 16 KEKAMOZ ÖNLEYİCİ SİSTEM Ad no: 6642
PRICE : 1.150,00 TL
  • Description
  • Video
  • Brochure
Ad Type New
Country Türkiye
City İzmir
Make MARİNSONİC
Model MS 16

BAŞARISI KANITLANMIŞ MARİNSONİC İLE TEKNELERDEKİ      YOSUN VE KEKAMOZ DERDİNE SON

     Kekamoz önleyici cihaz tekne gövdesinde ultrasonik ses (ultrases) dalgaları yayarak gövdede oluşan biofilmi kırıyor ve bununla beslenen yosun, kekamoz , midye v.b. canlıların beslenme ortamını ortadan kaldırarak bunların tekneye yapışmasını önlüyor.

     Cihaz teknenin karaya alınma süresini en az %100 uzatıyor. Dolaysıyla tekne sahibini boya, işçilik, çekme atma ücreti gibi birçok masraftan kurtararak büyük tasarruf sağlıyor. Daha sezon ortasında başlayan kirlilikten dolayı meydana gelen mazot sarfiyatındaki artışın da önüne geçilmiş olunuyor.

     MS 8, 12 volt ile çalışıyor. MS 16 ve MS 16-MY hem 220Volt hem de 12 veya 24 Volt ile çalışıyor. Cihaz voltaj seçimini otomatik yapıyor. Akü ile çalışırken aküler 10.5 Voltun altına düştüğü anda kendisini kapatıyor. Böylelikle aküler zarar görmüyor.

     Elektrik sarfiyatı ise çok düşük. Örneğin günlük sarfiyatı, buzdolabının bir günde harcadığı  elektriğin % 10 u kadardır.

     8 metreye kadar yelkenli teknelere MS 8 (tek sensör), 8-16 metre arası yelkenli teknelere MS 16 (çift sensör) cihaz takılıyor.

     8 metreye kadar motoryatlarda MS 16 (çift  sensör), 8-16 metre arası motoryatlarda MS 16-MY (dört sensör) cihaz  takılıyor.

Related Ads
[]


www.yatvitrini.com