Satılık Tekneler

Moonstone 90M Dubai’de Tanıtılacak
24.02.2016 Moonstone 90M Dubai’de Tanıtılacak
Hollandalı megayat üreticisi Oceanco, 90 metre uzunluğundaki Moonstone süperyatını Dubai'de gelecek hafta başlayacak olan Dubai International Boat Show’da tanıtılacağını duyurdu.

Moonstone 90M

Dubai kentinin Mina Seyahi Marina alanında 1 - 5 Mart 2016 tarihleri arasında bu yıl 24. kez düzenlenecek Dubai International Boat Show, bölgenin lüks denizcilik sektörünün bir numaralı fuarı. Sadece tekneleri ile değil aynı zamanda en üst seviyedeki yaşam tarzı ve lüksü ile de çok ünlüdür.

Oceanco tarafından tanıtılacak olan 90M Moonstone megayatının heyecan verici büyük ölçekli maketi, Dubai International Boat Show’un ilk akşamı düzenlenecek olan parti ile tanıtılacak.

Moonstone 90M-2

Dünyanın en ünlü megayat üreticilerinden birisi olan Oceanco, Moonstone projesinin yanında 90 metre uzunluğundaki iki yeni megayatın daha duyurusunu Dubai’de yapacak. Espen Oino tarafından tasarımı yapılmış olan, Yasmin ve Oceanco tasarım ofisince çizilen E-Motion ve Philippe Briand tarafından çizimi yapılan 105 metre boyundaki Acquaintance modeli de ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

90 metre uzunluğundaki Moonstone megayatının dış tasarımını gerçekleştiren Van Geest Design, benzersiz ve nefes kesici aydınlatma sistemlerini Temeloy Advanced Lighting Design ile birlikte gerçekleştirdi.

OCEANCO

Moonstone çelik gövdeli ve alüminyum üst yapılı bir megayat olacak. Yatın uzunluğu 90 metre, genişliği ise 15 metre olacak. Megayatta yat sahibine tahsis edilmiş özel güvertesi, spa ve spor salonu, bir sinema ve bir de helikopter pisti yer alacak. Yat sahibi konaklaması haricinde 4 adet çift kişilik konuk süit kamaraları ve de 2 adet ikişer kişilik süit konuk kamaraları hizmete hazır olacak. 

Moonstone ile ilgili diğer detaylar, 1 Mart günü Dubai International Boat Show’da saat 19:00’da Oceanco’nun SYP-01 numaralı standında açıklanacak.
 
www.oceancoyacht.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.