Satılık Tekneler

Moonen Martinique Süperyat
26.12.2016 Moonen Martinique Süperyat
Hollandalı Moonen tersanesi, Moonen Martinique süperyatının inşaatını gösteren keyifli bir video paylaştı.Moonen Shipyard, dünyanın 65 ile 150 feet arasında en ünlü motoryat üreticilerinden biri olarak bilinmektedir. 1963 yılında Hollanda’nın orta bölgelerinden Den Bosch (‘s-Hertogenbosch) kasabasında üretime başlayan ünlü üretici, kaliteli ve üstün hizmetleri ile yıllar içinde önemli projeleri gerçekleştirdi. Zaman içinde daha da başarılı işler yapan firmada, Avrupa’nın dışına açılarak tüm dünyadaki müşterilere erişmeyi başardı.

Moonen Martinique

Moonen tersanesi dünyanın farklı denizlerinde yüzen yatları ile beğeni toplarken, diğer yandan da birçok prestijli ödül kazanmıştır. Tamamen alüminyum hızlı, tam deplasman motoryat veya bir kutup keşif yatı müşterinin talepleri doğrultusunda şekillendirilebiliyor. Moonen tersanesi, süperyat sektöründe en üst seviyesinde benzersiz bir hizmet sunuyor.

Moonen Martinique. Moonen Martinique..

Süperyat endüstrisinde giderek büyüyen, daha büyük yat talebi doğrultusunda 2008 yılının Aralık ayında merkez üssü olan Den Bosch (’s-Hertogenbosch) kasabasının 50 kilometre uzağındaki Groot-Ammers kentinde ikinci tersanesini devreye almıştı. En son teknolojiye sahip olan 45 metre uzunluğa kadar olan yatları, tersanenin 60 metre uzunluğundaki yeni tesislerinde üretilmekte. Moonen tersanesinin Den Bosch kasabasındaki tesislerinde ise 35 metre altındaki motoryatlar üretilmesinin yanı sıra, tüm Moonen serisi yatların tasarım, mühendislik ve iç dekorasyon hizmet ofisleri yer alıyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.