Satılık Tekneler

Monterey - 268 SSC
26.11.2014 Monterey - 268 SSC
Yeni Monterey 268 SSC bir gezinti teknesi olarak; sürgülü döner koltukları, yükseltilebilen sırtlıklar, L şekilli bir oturma grubu ile dinlenme ve güneşin keyfini sürebilmek için özgür bir ada havasında yeniden tasarlandı.

Monterey - 268 SSC
Monterey - 268 SSC Monterey - 268 SSC

Monterey 268 SSC, denize kolayca girip çıkabilmek amacıyla entegre bir yüzme platformu ile birlikte standart olarak geliyor. Paslanmaz çelik su kayağı bağlantısı, teleskopik ve ankastre merdiveni su sporları aktivitesinden maksimum keyfin alınması için tasarlanmış.

Monterey - 268 SSC Monterey - 268 SSC
Monterey - 268 SSC  Ön bölümdeki V şekilli güneşlenme minderi gün boyu ve gecelerde deniz keyfinin yaşanmasına olanak sağlıyor, ayrıca pek çok depolama alanını da gizliyor. Bu bölümün altında ise iki kişinin rahatlıkla yatabileceği bir kamara bulunuyor. İsteğe bağlı olarak bir mutfakçık, kokpit tipi buzdolabı, portatif grill platformu ve kanvas kaplama ile birlikte, her hangi bir günlük deniz gezinizi unutulmaz bir hafta sonu macerasına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. 
Monterey Yatları, Türkiye'de ADT Marine tarafından satışa sunulmaktadır.

http://www.adtmarine.com/

 
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder