Satılık Tekneler

Monte Carlo Yachts'ın Yeni Gözdesi MCY 86
25.06.2013

Monte Carlo Yachts'ın Yeni Gözdesi MCY 86

Monte Carlo Yachts'ın ürettiği en büyük modeli olacak olan MCY 86, Eylül ayında gerçekleşecek Cannes Yat Fuarı'nda görücüye çıkacak.

Yeni 86, Monte Carlo Yachts tersanesinin önceki modelleri 65, 70 ve 76'nın üzerine koyarak tasarladığı ve firmanın süperyat sektörüne doğru ilerlediğinin bir kanıtı. MCY'nin bu motoryatla hayata geçirdiği, ana salonun ön kısmında her iki tarafta katlanır şekilde olan yeni balkon görünümü, üst seviye bir iş yapıldığının göstergelerinden. Buna ek olarak, alıcısına neredeyse özel yapım bir motoryat olacak kadar farklı ve çeşitli 'kişiselleştirme' seçenekleri de sunuyor. İhtiyaca göre iç düzeni, üç, dört veya beş ayrı kabin olacak şekilde tasarlanıyor.

Monte Carlo Yachts'ın Yeni Gözdesi MCY 86Monte Carlo Yachts'ın Yeni Gözdesi MCY 86

MCY'nin geleneksel korunaklı yan güverteleriyle birlikte, 86'nın ana güvertesinde 'büyük motoryat' özelliklerine rastlanıyor. 'Portekiz tarzı' köprüsü, ön güvertesinde oturma alanı mevcut kılınmış. Yukarıda konumlanan bar ve oturma alanına ek olarak, isteğe göre jakuzi eklemekte mümkün.

Yeni 86'nın iç tasarımında kullanılan özel materyaller, el yapımı Murano camından mozaikler, üst seviye lüksü yansıtıyor. MCY 86'nın 29 knot sürate çıkabilmesi ise kullanılan ikiz MAN 1800 beygir makinelerle sağlanıyor.

Monte Carlo Yachts'ın Yeni Gözdesi MCY 86

http://www.montecarloyachts.it/
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.