Satılık Tekneler

Mondomarine'den ''M42 Atlas'' Süperyatı
17.11.2016 Mondomarine'den ''M42 Atlas'' Süperyatı 2016 Fort Lauderdale International Boat Show sırasında, ünlü İtalyan yat tersanesi Mondomarine Yachts, süperyat serisinin yeni üyesi M42 Atlas projesini detayları ile duyurdu. 42 metre uzunluğundaki keşif süperyatı fuarın en çok dikkat çeken yıldızlarından birisi oldu. Mondomarine Yachts’ın üreteceği M42 Atlas yatının, gelecek yaza hazır olacağı tahmin ediliyor. 

M42 Atlas

M42 Atlas projesi Gregory C. Marshall tasarım ofisince, en mükemmel deniz keyfini yaşarken, konuklarının sosyalleşmesi ve dinlenebilmesi için geniş açık alanları tasarlanmış. Şık dış görünümü ve istenilen şekilde özelleştirilebilir iç dekorasyonunun yanı sıra, çeşitli su oyuncakları ve tender hizmet tekneleri için de geniş alan bulunuyor. iki adet küçük tender tekne, üç kişisel denizaltı, dört jetski, dalış gereçleri, şişme tekneler ve balık teknesi denizde konuklarını en eğlenceli şekilde ağırlamak için hazır olacaklar. 

M42 Atlas.

Yattaki 5 kamarada 10 konuk ağırlanacak. Yat sahibi de kendi özel süitinin doğal ışıklı ortamının keyfini sürecek. Tüm kamaraların kendine ait özel banyo ve tuvalet bölümleri bulunuyor. 

M42 Atlas..

M42 Atlas süperyatının geniş güneşlenme güvertesi, denize girme platformu ve havuzu da yat severlerin büyük övgüsünü alıyor. Bu arada, seyir hızının 10 knot, maksimum hızının ise 14 knot civarında olacağı ifade ediliyor.

M42 Atlas... M42 Atlas,

Üç güverteli olan keşif süperyatı, dünyanın her yerine seyir yapabilecek özelliklerde olacak. İç ve dış mekanlarındaki lüks yaşam özellikleri ile de, kendisinden çok daha büyük yatlardaki özellikleri bünyesinde barındırıyor. YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.