Satılık Tekneler

Mondomarine, SM45 Projesini Tanıttı
06.03.2017 Mondomarine, SM45 Projesini Tanıttı İtalyan tersanesi Mondomarine, yeni projesi Amerigo'yu tanıttı. SM45 isimli proje, motorlu yelkenli ve uzun menzilli kurvaziyer yatlar konusunda dünyaca tanınmış tasarımcı Massimo Franchini'nin işbirliğiyle son yelkenli yat konsept projesinin detaylarını paylaştı.

Mondomarine, SM45.

Amerigo adı ile piyasaya sunulacak SM45 projesindeki yelkenli 45 metre uzunluğunda ve 3 güverteden oluşuyor. Tipik bir hibrit motorlu yelkenlinin tüm detayları, Massimo Franchini ve Michele Ansaloni tarafından tasarlanmış.Mondomarine'in yeni projesi olan motorlu yelkenli, gerçek bir melez güç sunuyor. Her türlü denizde kullanılabilecek olan yat çevresel etkileri minimuma indirerek, yakıt sarfiyatını da en aza indirgeyerek sınırsız bir seyir olanağı sağlayacak.

Mondomarine, SM45..

İtalyan tersanesi Mondomarine, 2016 yılının Eylül ayında Giorgio Vafiadis & Associates ile işbirliği içinde tasarlanan en büyük yat konsept projesini açıklamıştı. 70 metre uzunluğundaki Arte yatının fazlasıyla çekici özellikleri arasında, katlanır ve açılır yan panel balkonlar, dışa açılır kıç platformu ile güneşlenme güvertesindeki cam kabuk içine konumlandırılmış kaptan köşkü akıllarda kalan ilk unsurlar.

Mondomarine, SM45,

Ayrıca, güneşlenme güvertesiyle bütünleştirilen, bir jakuzi ile birlikte bir yüzme havuzu yat sahibinin süitinin ön bölümündeki kendine özel salonunun ön tarafına yerleştirilmiş.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.