Satılık Tekneler

Mondo Marine'den 40 metrelik Süperyat
11.02.2014 Mondo Marine'den 40 metrelik Süperyat

Mondo Marine'den 40 metrelik Süperyat

Mondo Marine sadece birkaç ay önce satışını tamamladığı süperyat M60'ın ardından, 40 metrelik yeni bir süperyat üretmek için kontrat imzaladı. Mondo Marine Engineering projesi olan yarı-deplasman motoryat bir Luca Vallebona tasarımı. Projenin satışı ise Mondo Marine'in Orta Doğu acentası SF Yachts tarafından yapıldı.

Mondo Marine'den 40 metrelik Süperyat

Mondo Marine'in yarattığı SF serisi motoryatların ilk modeli olacak olan bu yeni konsept, eşine az rastlanır bir iç-dış yaşam hacmine sahip. Motoryatın alt güvertesinde dört adet misafir kabini olacak ve muazzam büyüklükteki ana kabini, ana güvertede yer alacak. Ana kabinin dikkat çeken özelliği ise yarım asma katında suit kısmının olması. İki ayrı katı olan ana kabinin yatak odası bölümü ana güverte seviyesinde ve 180 derecelik manzara açısına sahip.

Mondo Marine'den 40 metrelik Süperyat

Tekne sahibi kabininin üstünde yer alan köprü güvertesinde yükseltilmiş kaptan köşkü yer alıyor.

Bu süperyat tasarımının tam boyu 41.5 metre ve genişliği 8.8 metre. Süperyatın gövdesi ve üst yapısı ise aluminyumdan. SF40 adı verilen projenin maksimum sürati ise 16 knot olarak açıklanıyor.


http://www.mondomarine.com/YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder