Satılık Tekneler

Mondo Marine SF60 Mega Yat
05.03.2015 Mondo Marine SF60 Mega Yat
60 metre boyuyla ‘SF Line’ serisinin en büyüğü olmaya hazırlanan SF60, Mondo Marine’in aluminyum üretim mega yatlarının yeni gözdesi. Modern hatlar, iç ve dış mekanların bir bütün havası içinde olması ve güneş ışığından mükemmel seviyede yararlanma gibi özelliklere sahip olan SF Line serisi, Luca Vallebona ve Dubai’li SF Yachts’ın ortak bir ürünü. SF Line serisinin iç tasarımından Luca Vallebona şirketi sorumlu iken pazarlama, yönetim ve danışmanlık servisi gibi hizmetleri de Mondo Marine üstleniyor. SF Line serisinin giriş modeli 107 feet’lik SF30, diğer modeli ise henüz üretim aşaması devam etmekte olan 136 feet’lik SF40. 

Mondo Marine SF60 Mega Yat

10.1 metre (33 feet) genişliği ve 60 metre boyuyla kontratı yeni imzalanan ve üretim aşamasına geçilmeye hazırlanan SF60 mega yat, serinin en büyük modeli olacak. Bu modelde 5 misafir kamarasının 3’ü ana güvertede konumlanacak. Mutfak bölümü ise alt güvertede yer alacak. Orta Doğu tarzı olarak adlandırılan bu tercih, mutfak çalışmalarını oturma ve rahatlama amaçlı salon bölümlerinden ayırma amacını taşıyor.

Mega yatın sahibinin kamarası, üst güvertede yer alıyor, ayrıca suitinde özel salon da var. Bu salon, ana güvertede konumlanan ana salon ile neredeyse aynı büyüklükte. Tekne sahibi suitinde aynı zamanda katlanarak açılan balkonlar da mevcut. 

SF60 mega yatın kıç güvertesinde havuz bulunuyor. Havuzun ortasında ise ‘sofa island’ olarak adlandırılan bir güneşlenme ve oturma grubu yer alıyor. En üst güvertede de ‘sonsuz-havuz’ tarzında bir havuz daha var. SF60 mega yatta, bu boyutlarda olmazsa olmazlar arasına giren helikopter pisti de tabiki eksik edilmemiş. 

Mondo Marine SF60 Mega Yat-1

SF60 mega yat, Mondo Marine tarafından iki motor seçeneğiyle sahiplerine sunuluyor. Bunlar standar çift MTU 16V2000 M84 dizeller veya MTU 12V 4000 M93’ler. SF60 süperyat standart makinelerle 18 knot’a kadar sürat yapabilirken daha güçlü olan ikinci seçenek ile 2-3 knot daha fazla sürate çıkabiliyor. 

http://www.mondomarine.it/
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder