Satılık Tekneler

Monacolu stüdyodan 55 metrelik konsept; X-Easy
09.11.2015 Monacolu stüdyodan 55 metrelik konsept; X-Easy
Son yıllarda ortaya çıkardığı olağanüstü tasarımlarla adından söz ettiren Monacolu Pastrovich Studio, yeni 55M X-Easy konsept süperyat ile, nispeten daha ‘olağan’ bir tasarım ortaya çıkardı. 

55m-x-easy

Pastrovich, tasarım hakkında yaptığı basın açıklamasında; ‘Felsefemizi koruyarak daha olağan bir tekne ortaya çıkarmak istedik. Yat sahibinin ailesi ve arkadaşlarıyla sessiz bir seyir, rahatlayabileceği ve konforlu tatiller yapabileceği bir yat tasarladık.’ dedi. 

55m-x-easy-1

55M X-Easy, sadece dokuz kişilik bir tayfayla kullanılabilecek şekilde tasarlandı. Normalde 180 feet’den çok daha küçük yatlarda olan bu 9 kişiden az tayfa ihtiyacı, Pastrovich tarafından ailece kullanım amaçlı yatlarda geliştirilmesi gereken bir unsur olarak görülüyor. Bu amaç doğrultusunda teknede çalışan personel sayısını minimuma indirmek için, X-Easy konseptinde olduğu gibi geliştirmeler yapılıyor.

55m-x-easy-2

X-Easy süperyat konseptinde azaltılmaya çalışılan bir diğer şey ise, mobilya ve diğer eşya sayıları. Bu sayede yaşam alanlarının arttırılması hedefleniyor. Sade bir iç dekorasyona sahip olan konsept süperyatın şık beach house bölümü, dış mekanın ferahlığını içeriye taşıyan bir unsur olarak karşımızda. 

Süperyat tasarımında aynı zamanda spor salonu, spa, başüstü terası ve kıç tarafta beach club bölümü yer alıyor. Servis teknesi garajına erişim ise; beach club ve yüzme platformunu kullanan misafirleri rahatsız etmemek için süperyatın yan tarafından gerçekleşiyor.
 
www.pastrovich.com

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.