Satılık Tekneler

Monaco Yacht Show Gala
30.09.2016 Monaco Yacht Show Gala 2016 Monaco Yacht Show, 26. kez düzenlenen dünyanın en saygın ve en büyük yat vitrini organizasyonunun göz alıcı başlangıcının üçüncü aşamasını, büyük takdir alan MYS Gala ile tamamladı.

Monaco Yacht Show Gala

Monaco Yacht Show Genel Müdürü Gaëlle Tallarida, Monako Yat Gösterisinin önem ve ağırlığına dikkat çekerek, geleceğin yat inşa teknolojileri, moda trendleri ve son teknolojilerinin ortaya konulabilmesi için çok büyük bir fırsat olduğunu söyledi.

Monaco Yacht Show Gala2

Süper lüks ve klasik Hermitage Hotel’in ev sahipliği yaptığı Monaco Yacht Show Galası'nda, sektörün önde gelen pek çok ismi bir araya geldi. Bu çok özel buluşmada ilk bakışta göze çarpan firmaları ve isimleri Nobiskrug, Perini Navi, Heesen Yachts, Blohm + Voss, Luerssen Yachts, Abeking & Rasmussen ve Espen Oeino olarak sıralamak mümkün.

Monaco Yacht Show Gala3

MYS 2016 Ödüllerinin 3. yılında Wider Yachts, MYS/RINA ödülünü çok başarılı Wider 150 süperyatının sessiz ve çevre dostu özellikleri sayesinde aldı.

Monaco Yacht Show Gala4

Perini Navi, yelkenli süperyatındaki mükemmel tasarlanmış atmosferi ile ''İç Dekorasyon Ödülü''nü aldı ve Monaco Yacht Show’da basın ve özel ziyaretçiler tarafından görülmesi gereken ilk süperyat olarak seçildi.

Monaco Yacht Show Gala5 Monaco Yacht Show Gala6

Heesen Yachts gecede iki ödülü kaptı. Galactica Süpernova süperyatı ile, 2016 MYS Ödüllerinden nefes kesici dış görünümü ile ve büyük ödül olan 2016 yılının en iyi süperyatı ödülünü kazandı.

Monaco Yacht Show Gala7 Monaco Yacht Show Gala8

Monako Yat Gösterisi, her gün benzersiz etkinlikler ve yeni süperyat tanıtımları ile yat endüstrisinin bu haftaki odağı olmaya devam edecek. Yatvitrini.com olarak, 2016 MYS Ödüllerinde de kazanan süperyatların detaylarını sizlerle paylaşacağız.
 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder

Sosyal Medya‘da Bizi Takip Edin!

ok

Satış Sözleşmesi | Kullanım Koşulları | Gizlilik İlkeleri | Site Haritası

© Copyright 2012, Tüm hakları saklıdır.