Satılık Tekneler

Monaco GP öncesinde Nico Rosberg’in Yelken Deneyimi
23.05.2015 Monaco GP öncesinde Nico Rosberg’in Yelken Deneyimi Formula 1 Dünya Şampiyonasında lider durumdaki Mercedes takımının şampiyonanın ikinci sırasında bulunan pilotu Nico Rosberg bu hafta sonu Monako’daki Grand Prix öncesinde denizde yelken yaparak stres attı.

Nico Rosberg- Alex Thompson

Nico Rosberg ile eski F1 pilotu David Coulthard birlikte Monaco GP öncesinde hazırlık döneminde İngiliz yelkenci Alex Thomson eşliğinde Imoca 60 yarış teknesinde zaman geçirdiler. Hem Mercedes Formula 1 takımı hem de yelken yarış takımı Hugo Boss sponsorluğunu taşıyor. 

Hugo Boss- Imoca 60

İngiliz yelkenci Alex Thomson yelken deneyimi sonrasında “Nico Rosberg ile tanışmak bir zevkti, iyi bir sporcu ve başarılı bir sürücü. Sporlarımız arasındaki farklılıkları ve benzerlikleri karşılaştırmak benim açımdan ilginçti. Herkesin yarışın startında yer aldığında farklı bir tarzı var, umarım Nico ve Mercedes takımı bu hafta sonu Monaco GP’de başarılı bir sonuç elde ederler.” dedi.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder