Satılık Tekneler

Moea Konsept Süperyat
29.03.2017 Moea Konsept Süperyat Fransa’nın başkenti Paris’te çalışmalarını sürdüren tasarımcı ve mimar Mahjoub El Mahmoudi, 85 metre uzunluğundaki Moea adlı yat konseptini tanıttı.

Moea Konsept Süperyat

Mahjoub El Mahmudi yeni konsept yatı ile ilgili olarak şöyle konuştu; “Dış tasarımı, bu yatın ana özelliklerinden birini yansıtmaktadır, tasarımdaki hedefimiz yatın ilerledikçe mermi gibi hafifleşmesi idi." 

Moea Konsept Süperyat.

Konseptin çekici olanakları arasında jakuzi, yüzme havuzları ve ana güvertede, yatın arkasındaki bölümünde geniş ekran ilk başta sayılabilir. Moea ayrıca, bir gece kulübü, tam donanımlı bir spa, fitness salonu, ilave bir spor salonu ve büyük bir akvaryuma da ev sahipliği yapıyor.

Moea Konsept Süperyat..

Moea, pek çok süper oyuncağı da bünyesinde barındıracak. Bunlar arasında bir denizaltı, su kayakları ve jeylevler için depolama alanı bulunuyor. Yatın garajında çok çeşitli aksesuarların depolanacağı alanlar bulunacak.

Moea Konsept Süperyat,

Performans açısından incelendiğinde Moea, 20 knot'luk bir maksimum hız ve 17 knot'luk konforlu seyir hızı sağlayacak ikiz CAT 3516C motorlarıyla güçlendirilecek.

Ünlü tasarımcı Mahjoub El Mahmudi, 2015 yılının Ekim ayında da 102 metre uzunluğundaki Calibre megayat konseptini dünya yat piyasasına tanıtmıştı.

 


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder