Satılık Tekneler

MJM Yachts'dan "50Z"
23.04.2013

MJM Yachts'dan

Son yıllarda ürettiği 'sempatik' lobster tarzı modelleriyle dikkat çeken MJM Yachts, yine kullandığı yüksek teknoloji Kevlar üretim ve etkin seyir anlayışıyla 50 feetlik en büyük modelini üretecek. Amerika, Boston'da bulunan tersanesinde ürettiği beş diğer modelin üzerine çıkacak olan 50Z'nin, 2014 yılında suya inmesi planlanıyor. Klasik görünümünün yanı sıra, son derece yenilikçi ve performanslı olacak olan motoryat 50Z, alıcısına iki farklı iç düzen seçeneği sunuyor. Baş tarafta tek kişilik ana kamarasıyla daha geniş alanlar bulunduran birinci seçeneğin yanında, ana kabine ek olarak sancaktaki yemek alanının yerine, iki kişilik misafir kamarası seçeneği mevcut. Teknenin her iki iç düzeninde, ikiz duş başlıkları mevcut.

Alıcısının ihtiyacına göre, iki veya üç makine seçenekleri sunuluyor. Bunlar IPS'li olabilen, 370 ile 435 beygirlik Volvo veya Yanmar motorları. Üçlü Yanmar 370 seçeneğiyle, 40 knot maksimum ve 34 knot'lık seyir sürati ön görülüyor.

MJM Yachts'dan

MJM Yachts'dan

 YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber sadece yatvitrini.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Yorumlar
 
Görüntülenecek kayıt yoktur.
Yorum Ekle

Yorum ekle

Gönder